AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (66:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę

2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 23:24 val., peržiūros: 2423

Sekmadienį, Vasario 17 dieną, Kauno Centro sporto mokyklos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp „Jaunalietuvių Sporto Organizacijos“ (žaidė svečių teisėmis) ir „Agavos & Automatinių Sistemų Serviso“ (žaidė šeimininkų teisėmis) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Šeimininkams atitrūkti leido tik antrojo kėlinio pabaigoje pataikyti tolimi metimai. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai jau dominavo ir nebeprisileido savo varžovų per arti. Rungtynių rezultatas – 66:78 (14:20, 17:19, 14:22, 21:17).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkai, tačiau vėliau geriau žaidė svečiai ir pelnę devynis taškus iš eilės. Tai leido jiems įgyti septynių taškų pranašumą. Tada sekė keturi iš eilės šeimininkų taškai sumažinę skirtumą. Kėlinio pabaigoje, dėka gero M. Riaukos žaidimo, svečiai vėl šiek tiek padidino savo persvarą. Rezultatas po kėlinio – 14:20.

Antras ketvirtis prasidėjo keturiais iš eilės taškais, tai leido jiems sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. O kėliniui jau įpusėjus T.Gaurilčikas smeigė tritaškį bei A.Sutkus pridėjo keturis taškus, kurie leido jiems išlyginti rezultatą. Tačiau kėlinio pabaigoje M.Stašelis smeigė tritaškį bei pridėjo dvitaškį, o K.Ribikauskas pridėjo dar vieną tritaškį leidusį svečiams vėl atitrūkti. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:39.

Trečio kėlinio pradžioje vyko atkakli kova, tačiau šeimininkai sumažinti skirtumo nesumažėjo. Priešingai, kėliniui jau įpusėjus, svečiai surengė dar vieną spurtą, šį kartą 0:11. Tai leido jiems susikrauti jau aštuoniolikos taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau tik iki šešiolikos. Rezultatas po trijų kėlinių – 45:61.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dešimties taškų, tačiau kad ir kaip jie stengėsi labiau priartėti jiems nepavyko. Šeimininkai žaidė ramiai ir užtikrintai bei iškovojo dar vieną, jau eilinę, pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 66:78.

Svečių komandos žaidėjas P.Dubininas sakė: „Tikėjomės pergalė didesniu skirtumu. Šiandien ir teisėjai buvo kažkokie jautrūs, neleido žaisti kieto krepšinio.“

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Giedrius Prabulis (21 taškas, 18 naud. balų), Tomas Čepkauskas (15 taškų), Tadas Gaurilčikas (11 taškų).

Svečius į pergalę vedė Kernius Ribikauskas (15 taškų, 21 naud. balas), Tadas Navickas, Modestas Riauka ir Mantvydas Stašelis po 13 taškų.

"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ po dramatiškos kovos pateko į pusfinalį (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:44 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:09 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Jaunalietuvių Sporto Organizacija po atkaklios kovos palaužė Celsį ir žengė į finalą (2013 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:00 val.)