DUMBLAS vs KREPSINIS.NET (90:57)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 18 d., Penktadienis, 20:15 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Dumblas" be didesnio vargo suvystė "Krepšinis.net"

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 14:24 val., peržiūros: 5518
“Dumblas”, sausio 18 dieną, namuose priėmė “Krepšinis.net” komandą. Lygesnis žaidimas vyko tik pirmojo pusėje rungtynių. Paskui, kaip ir buvo tikėtasi, “Dumblas” buvo situacijos valdovai. Aikštės šeimininkai, be didesnio vargo įrodė savo pranašumą ir laimėjo varžybas rezultatu 90:57. Tai buvo antroji "Dumblo" pergalė šiame "Paguodos turnyre" ir jie išlieka vis dar nepralaimėję antrame ture. Jų varžovai tai buvo pirmosios rungtynės ir kartu pirmasis pralaimėjimas.

Pirmasis kėlinys buvo turbūt pats įdomiausias: nors “Dumblas” ir pirmavo, bet įrodyti visiems, kad jie yra absoliutus šitos dvikovos favoritai nepavyko. Tik dėka geriau sužaisto kėlinio galo, šeimininkams pavyko laimėti ketvirtį 22:15.

Ir antrajame ketvirtyje “Dumblui” nepavyko visiškai įsigalėti aikštėje, bet po truputį jie tolo ir įgijo dviženklę persvarą – 37:25.

Antra rungtynių pusė buvo lemiama – pagaliau šeimininkai ėmė demonstruoti tą žaidimą, kurio buvo iš jų buvo tikėtasi – laimėję trečiąjį ketvirtį 14 taškų pranašumu, įgijo 26 taškų persvarą ( 68:42 ) ir išblaškė visas abejones ir varžovų pretenzijas į pergalę.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas: vienu momentu spurtavę 11:0 šeimininkai įgijo rekordinę šiame mače persvarą – 33 taškus. Likus žaisti 2 minutes, minutinės pertraukėlės metu, svečių kapitonas Š.Sobolis skaičiavo: “9 Tritaškių neužteks, reik vieną įmesti su pražanga” ( tuomet “Krepšinis.net” turėjo 28 taškų deficitą ). Tačiau šis juokas ir liko linksma gaida nuotaikai pakelti – “Dumblas” iškovojo pergalę didžiausiu pranašumu šiose rungtynėse ( 33 taškais ), rezultatu 90:57.

Po laimėtų rungtynių, “Dumblo” žaidėjas L.Steikūnas neturėjo ko pakomentuoti, tiesiog pasakė, kad jo ekipa stipresnė.

Pergalės kalviai šiandien buvo 20 taškų pelnęs ir 14 kamuolių atkovojęs L.Steikūnas, tiek pat įmetęs K.Pupinis ( 7 “asistai”, 5 perimti kamuoliai ), 21 tašką ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo T.Jorudas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 11 taškų pelnęs G.Prabulis. Jo kolega T.Pukelevičius įmetė 8 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausias šioje komandoje buvo A.Vanagas – 13 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Rungtynių arbitrų darbą nugalėtojai įvertino maksimaliai, o svečiai skyrė 7 balus.
"Dumblas" be didesnių komplikacijų susitvarkė su "Krepšiniu.net" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 22:55 val.)"Dumblas" nesunkiai įveikė "Atletą" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:08 val.)"Dumblas" nugalėjo "Kauno technikos kolegiją" (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 18:59 val.)Po atkaklios kovos "Piliuonos" pergalė prieš "Krepšinis.net" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)"Dumblas" įrodė savo pranašumą prieš "Neveronis" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:17 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Krepšinis.net" ekipą (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 19:53 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Krepšinis.net" 70 taškų skirtumu (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:20 val.)"KTK" laimėjo ketvirtą kėlinį ir įsirašė pergalę prieš "Krepšinis.net" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Krepsinis.net" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:51 val.)"Dumblas"be didesnio vargo sudorojo "BC Spurtas" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:20 val.)