SPARTA vs RAGAI (97:48)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos

2010 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 00:13 val., peržiūros: 3616
Trečiadienio vakarą“Milikonių“ vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos „E“ pogrupio ekipos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Jau pirmoje varžybų pusėje komandas skyrė devyni taškai. Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau sėkmingai valdė situaciją. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 97:48 (19:14, 17:13, 26:14, 35:7).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu , bei rezultatyvia ataka.Svečių komandai pirmuosius taškus pelnė M.Gudeliauskas. Puikiai pradėję varžybas svečiai kėlinio viduryje sugebėjo atitrūkti iki 5 taškų. Susikaupus ir rezultatyviai sužaidus paskutines kėlinio minutes šeimininkams pavyko persverti rezultatą į savo pusę 19:14.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Sparta“.Laimėję pirmąsias minutes 12:0 šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį (31:14). „Ragai“ nesitikėję tokio varžovų spurto nesugebėjo atsitiesti ir ilgą laiką jų puolimas strigo dar net neprasidėjęs. Prieš ilgąją pertrauką svečiai sugebėjo sumažinti deficitą. Pataikę tris tolimus metimus prieš ilgąją pertrauką „Ragai“ atsilikinėjo rezultatu 36:27.

Trečiame kėlinyje šeimininkai nepaliko jokių vilčių varžovams. Puikiai išnaudodami savo komandos ūgio persvarą „Spartos“ krepšininkai sparčiai tolo nuo varžovų. Svečiai pralaimėję kovą po krepšiais nesugebėjo sustabdyti varžovų priekinės linijos žaidėjų. Prieš ketvirtąjį kėlinį komandas jau skyrė dvidešimt vienas taškas 62:41.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Šeimininkų krepšininkams pavyko visiškai sustabdyti „Ragų“ komandos puolimą. Patys nemažindami tempo toliau tolo milžinišku greičiu. Nesulaukę didesnio pasipriešinimo „Sparta“ iškovojo antrąją pergalę antrame etape 97:48.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos treneris sakė : „ – Pirmoje varžybų pusėje mūsų ekipos vaikinai žaidė kiek susikaustę. Prieš pat ilgąją pertrauką praleido tris tolimus metimus , kurie nubraukė pusę turėtos persvaros. Antroje varžybų pusėje komanda pademonstravo savo tikrąjį žaidimą ir iškovojome dar vieną svarbią pergalę.“

"Sparta" : T.Litinskas 22 ( 11 atk.kam) , E.Šmitas 20 , R.Šunskis 17 ( 12 atk. kam)
"Ragai" : M.Gudeliauskas 19 , M.Čižauskas 10 ( 10 išprovokuotų pražangų).
„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)"Baltvesa" išvykoje nugalėjo "Ragų" krepšininkus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Sparta" lengvai nugalėjo "Korys - 2" komandą ir pateko į "C" lygos pusfinalį (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)Nesunki "Sparta" pergalė (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 22:50 val.)„Sparta“ ir toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)