SPARTA vs LIBORA (86:51)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę

2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 5255

Trečiadienio vakarą Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Sparta“ komanda, kuri nesunkiai įveikė savo varžovus. Nuo pat pirmųjų iki pat paskutiniųjų minučių šeimininkai neleido suabejoti savo komandos pranašumą ir laimėjo prieš "Libora" komandą rezultatu 86:51 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana atkakliai svečiai po kelių sužaistų minučių buvo priekyje 5:4, tačiau tai buvo vienintelis kartas kai šiose varžybose jie turėjo persvarą. Po to sekė šeimininkų atkarpa 17:2, kuri pasiuntė „Libora“ ekipą į nokdauną. Taigi pirmąjį kėlinį laimėjo „Sparta“ ekipa 21:7.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 9:0, o bendrą 7 minučių atkarpą „Sparta“ ekipa sužaidė 30:2. Svečiai antrajame kėlinyje tik po gerų 4 minučių pelnė taškus, jie pataikė du tolimus metimus iš eilės ir tai jiems padėjo atsitiesti. Kėliniui artėjant į pabaigą svečių ekipos žaidėjas Marius Šumlinskas pataikė du tolimus metimus ir dar pridėjo dvitaškį, kuris neleido šeimininkam dar padidinti ir taip triuškinančios 20 taškų persvaros. Taigi po dviejų kėlinių „Sparta“ vis dar priekyje 43:23.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipa nei kiek neatsipalaidavo ir toliau didino savo pranašumą, bei puikiai gynėsi ir vertė varžovus klysti, kurie per tris kėlinukus suklydo net 23 kartus. O šeimininkų ekipa šį kėlinį tai pat laimėjo rezultatu 66:35.

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas, kurį atliko abi ekipos. Šeimininkai dar šiek tiek padidino pranašumą, o svečiai taip ir neatsigavę po pirmojo kėlinio nokdauno patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Taigi pergalę šventė šeimininkų „Sparta“ ekipa, kuri nugalėjo rezultatu 86:51.

Šeimininkų ekipoje išsikyrė Arūnas Šunskis, kuris ne tik įmetė 17 taškų, bet ir puikiai skirstė kamuolį savo komandos draugams bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Svečių ekipoje pasižymėjo Marius Šumlinskas surinkęs 17 taškų, bet taip pat nesugebėjas suvaldyti savo emocijų po neužskaityto baudos metimo, bei užsidirbęs techninę pražangą.

„Sparta“ ekipos treneris po varžybų sakė, kad: „Džiaugėmės antra pargalę, žaidėme komandinį žaidimą, kas ir lėmė pergalę.“

„Lobora“ komandos treneris teigė, jog: „Pradžia buvo labai bloga ir išmušė iš vėžių, gynyboje nesusitvarkėme ir neužpuolėme, todėl ir pralaimėjome.“

"Sparta" iškovojo pakankamai lengvą pergalę (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Sparta“ ir toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Nesunki "Sparta" pergalė (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 22:50 val.)„BC Sporto Fėja“ sugebėjo nugalėti „Libora“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)Lengva "ICE" pergalė (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Tauvega" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:09 val.)