KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (43:57)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 09 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ KTU Statybos fakulteto sporto salė, Studentų g.46

"Bangos energetika & Diremta" nukovė "KTU Hidraulines sistemas"

Šarūnas Liesis duoda Tatai Tarūtai nurodymus
2008 kovo 09 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 5453
Šį vakarą "Aukso" lygos mače "Bangos energetika & Diremta" nelengvai nugalėjo "KTU Hidraulines sistemas" rezultatu 57-43

Pirmasis kėlinukas prasidėjo dviem šeimininkų taškais, tačiau po jų stojo mirtina tyla. Aikštelėje pradėjęs siautėti "Bangos energetika & Diremta" žaidėjai priešininkams leido įmesti tik dar 5 taškus. Ketvirtis baigėsi 17-7 svečių naudai.

Antroje dalyje "KTU Hidraulinės sistemos" ekipos puolimas suaktyvėjo, ko pasekoje rezultatas kiek sušvelnėjo ir įsilaikė apyligis iki paskutiniųjų min. Tačiau suėmę save į rankas "Bangos energetika & Diremta" krepšininkai surengė keletą puikių atakų ir rezultatas vėl šoktelėjo pastarųjų naudai (34-25).

Kiek pailsėjus šeimininkų penketukas žaidęs be keitimų ėmėsi toliau vytis varžovų. Tačiau rezultatyvią ataką keitė tokia pat ir rezultatas pakitęs tik vienu tašku pirmauti paliko svečius. Prieš lememą ir paskutinį kėlinį rezultatas 45-37.

Paskutiniajame kėlinyje "Bangos energetikos & Diremtos" geležinė ginyba varžovams leido įmesti tik 6 taškus, o patys įsmeigė porą tritaškių ir surengė keletą efektingų atakų, kurių smaigalyje buvo L.Putrimas ir D.Liesis. Galutinis rezultatas 57-43 šeimininkų penketuko nenaudai.

Po rungtynių "Bangos energetika & Diremta" strategas Š. Liesis: varžybos, kaip varžybos, nebuvo pademonstruotas labai geras žaidimas. Teisėjams 9 balai,

"KTU Hidraulinės sistemos" treneris: Pralaimėjom, nes susirinkome tik 5-iese, dar jaučiamas vakarykščių rungtynių nuovargis. Teisėjams 8 ir 6 balai.
"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai įveikė "Idomus" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:40 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Bangos energetika - Diremta" ekipai sensacijos sukurti nepavyko (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 22:04 val.)Skaudi "ARV" pamoka "KTU hidraulinėms sistemoms" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Bangos Energetika & Diremta" trečią kartą įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:50 val.)"Tophouse - Amafora" įrodė pranašumą prieš "KTU hidraulines sistemas" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:17 val.)Pademonstravę puikią gynybą, pergalę iškovojo "KTU Hidraulinės sistemos" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 22:06 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Dumblą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)