KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS vs TOPHOUSE & AMAFORA (58:71)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 10 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Tophouse - Amafora" įrodė pranašumą prieš "KTU hidraulines sistemas"

2008 kovo 10 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 4946
Šį vakarą Aukso lygos rungtynėms "KTU hidraulinės sistemos" priėmė "Tophouse – Amafora" krepšininkus. Tris kėlinius vyko įnirtinga ir kupina įtampos kova, ir tik paskutiniajame ketvirtyje svečiai susikrovė saugią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 58:71.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko lygi kova. Kiek labiau sekėsi "KTU hidraulinėms sistemoms" – po M.Markevičiaus ir T.Gudaičio tritaškių šeimininkai išsiveržė į priekį 8:6. Svečiai į tai atsakė trimis dvitaškiais ir persvėrė rezultatą 8:12. Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą 14:14.

Antrojo kėlinio pradžia vėl sėkmingesnė buvo aikštės šeimininkams, kurie persvėrė rezultatą 19:16 savo naudai. Toliau vyko atkakli taškas į tašką kova. Antrojoje kėlinio pusėje "Tophouse – Amafora" krepšininkai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, tačiau iš aštuonių baudų metimų svečiai pataikė tik du ir baigė kėlinuką pirmaudami 4-iais taškais – 26:30.

Po ilgosios pertraukos grįžę svečiai iškart spurtavo 10:0 ir padidino persvarą iki 14-os taškų (26:40), tačiau antrojoje kėlinio pusėje iniciatyvą į savo rankas paėmė "KTU hidraulinės sistemos" krepšininkai ir iki kėlinio pabaigos praleidę tik tris taškus, patys pelnė 13 ir vėl sumažino skirtumą iki 4 taškų – 39:43.

Pirmąją paskutiniojo kėlinuko pusę komandos žaidė taškas į tašką, kol "Tophouse – Amafora" krepšininkai galų gale palaužė "KTU" atstovus ir pamažu ėmė didinti persvarą: po septynių "sausų" svečių taškų skirtumas išaugo iki 11-os taškų (47:58). Per likusį laiką šeimininkams atsitiesti nepavyko ir pergalę rezultatu 58:71 šventė "Tophouse – Amafora" krepšininkai.

"Tophouse – Amafora" ekipoje net trys žaidėjai atliko po dvigubą dublį: M.Sandonavičius – 21 taškas. 13 atkovotų kamuolių; I.Juškys – 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir R.Gabševičius – 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių.
"KTU hidraulinės sistemos" ekipai 17 taškų pelnė T.Gudaitis, 16 – N.Ūsas.
"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Tophouse & Amafora" dar kartą patiesė "Idomus" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 15:00 val.)"Bangos energetika & Diremta" nukovė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:33 val.)Pademonstravę puikią gynybą, pergalę iškovojo "KTU Hidraulinės sistemos" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 22:06 val.)Skaudi "ARV" pamoka "KTU hidraulinėms sistemoms" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Tophouse & Amafora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:57 val.)"Tophouse & Amafora" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2008 kovo 18 d., antradienis, 21:54 val.)"Tophouse & Amafora" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)