MIKROKODAS vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (82:84)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

Daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse pergale iškovojo "Statybų Vizija & LVA"

2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 17:48 val., peržiūros: 3451

Vienintelėse šio vakaro "Įmonių+" lygos rungtynėse " Mikrokodas" ekipa priėmė " Statybų Vizija & LVA" krepšininkus. Pergalę po labai atkaklios ir įtemptos kovos pasiekė svečiai, palaužę šeimininkus rezultatu 84:82.

Rungtynėms prasidėjus jau matėsi , kad komandų laukia įtemptas mačas, pirmieji 4 taškus pelnę "Statybų Vizija & LVA" krepšininkai,bet šeimininkai spurtavo rezultatu 6:0. Rungtynes stebėjusiems žiūrovams iki pat finalinės rungtynių sirenos tikriausiai ne kartą per kūną perbėgdavo šiurpuliukai. Likusią kėlinuko dalį taškas į tašką žaidė abi komandos,nors kėlinukas baigėsi aikštės šeimininkų naudai.Nesėkmingai ketvirtį užbaigę svečiai prieš prasidedant antrajam kėliniui pralaiminėjo – 20:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo banguotu šeimininkų žaidimu. Pirmą atkarpą geriau sužaidę "Statybų Vizija & LVA" krepšininkai spurtavo rezultatu 12:2, bei neleido prisivyti savo komandos, tačiau "Mikrokodas" bandė svarstykles persverti savo naudai, tačiau tai jiems nepavyko 42:31, persvarą turėjo aikštės svečiai.

Trečiąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo "Mikrokodas" krepšininkai, kuriems pavyko persverti rezultatą savo naudai ir išsiveržti į priekį 2 taškų skirtumu. Kiek atsipalaidavę "Statybų Vizija & LVA" krepšininkai situaciją bandė gelbėti atakuodami iš trijų taškų zonos ,bet metimai nepasiekė tikslo, taip leisdami šeimininkam perimti iniciatyvą. Antrą kėlinį šiose varžybose laimėję "Statybų Vizija & LVA" krepšininkai 42:31, po trijų kėlinių pralaiminėjo, bene dažniausiai pasitaikiusi persvara šiose rungtynėse 2 taškais (63:61).

Lemiamam kėlinyje aikštės šeimininkai prarado savo persvarą. Ir visa kėlinį atsilikinėjo nuo varžovų kelių taškų skirtumu. Kai iki varžybų pabaigos liko kelios minutės – 2 taškų persvarą, turėjo svečių komanda. Tačiau čia rungtynės pasiekė kulminaciją. Šeimininkai turėjo keletą gerų progų iškovoti pergalę, tačiau komanda atrodė pasimetusi. Gynyboje atsirado daug spragų, žaidėjai klydo kartais itin neįprastose situacijose, kas leido labiau patyrusiems "Statybų Vizija & LVA" lngvai išsaugoti skirtumą, kol galiausiai likus 10 sekundžių iki finalinės sirenos, Marius Petrauskas puikiai laikė kamuolį savo rankose ir tai lėmė pergalę rezultatu 84:82.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Tomas Tkačiovas ir Andrius Jorudas, kuriu efektyvumo rodikliai buvo didesnis nei 30, atitinkamai 34 ir 31.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Marius Petrauskas, pelnęs 24 taškus, ir Donatas Petrauskas, pelnęs 22 taškus ir atkovojas net 19 kamuolių.

Po rungtynių pralaimėjusios komandos treneris sakė, kad patirtis laimėjo,jis paminėjo, kad jų varžovai šioje lygoje dalyvauja jau ne pirmus metus,o jie yra dar jauna komanda. Nugalėtojų treneris išgirdęs varžovų komandos trenerio interviu,tik pabrėžė jo pasakytus žodžius,kad nugalėjo patirtis.

Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Sistematika" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)„Kauno Energija“ svečiuose įveikė „Statybų vizija & LVA“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)"FC & Kauno Kvarcas" pirmose II turo rungtynėse iškovojo pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 19:56 val.)"Topo Centras" paskutiniame kėlinyje palaužė "Statybų Viziją - LVA" (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 19:50 val.)Įspūdinga „Statybų Vizija & LVA“ pergalė (2008 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)Įmonių+ lygos "Iššūkio" taurės nugalėtojai - "LVA & Statybų vizija" (2009 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Lietuvos Dujos" tik antroje rungtynių pusėje palaužė "Mikrokodą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 15:23 val.)