STATYBŲ VIZIJA & LVA vs FC & KAUNO KVARCAS (88:86)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 19 d., Penktadienis, 20:45 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Įspūdinga „Statybų Vizija & LVA“ pergalė

2008 gruodžio 19 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 3574

Šį vėlu penktadienio vakarą LVA sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos. Rungtynių nugalėtoja „Statybų vizija & LVA“ komanda tik po atkaklios ir dramatiškos kovos palaužė „FC & Kauno Kvarcas “ krepšininkus rezultatu 88:86.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai – „Statybų vizija & LVA“ krepšininkai. Pasinaudoję keliomis „FC & Kauno Kvarcas“ klaidomis įgijo gan solidu rezultatą. Atrodė jog „Statybų vizija & LVA“ krepšininkai jau pirmajame ketvirtyje užsitikrins pergalę, jie laimėjo jį rezultatu 27:16.

Antrojoje susitikimo atkarpoje aikštelės svečių deficitas ėmė greitai mažėti, po spurto 15:3 svečių ekipa įgijo 1 taško pranašumą ir intriga sugrįžo į rungtynes. Bet kėlinio pabaigą šeimininkai užbaigė spurtu 15:5 ir rungtynėms įpusėjus „Statybų vizija & LVA“ pranašumas siekė 11 taškų.

Antroje susitikimo pusėje aikštelėje vyko lygi bei intriguojanti kova. Abi komandos krepšį atakavo taikliai, bet šeimininkai pradėjo dažniau klysti ir varžovai tuo pasinaudodavo. Visgi aikštelės šeimininkams kėlinio pabaigoje pavyko išlaikyti rezultatą savo naudai, po trijų kėlinuku jie pirmavo 3 taškais 65:62.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje aikštelėje užvirė tikra drama. Minutės bėgo, o nei vienai komandai atitrūkti nepavyko.. „Statybų vizija & LVA“ situaciją tragiška paskutinėmis rungtynių sekundėmis pavertė Marius Dimša pelnęs 4 taškus iš eilės, tada jo komanda įgijo 4 taškų persvarą 86:82. Tačiau sekančioje atakoje Audrius Bartusevičius pataikė labai svarbų tolimą metimą ir rezultatas tapo 85:86 vis dar svečių naudai, bet jau kitoje atakoje Marius Dimša galėjo užtvirtinti savo komandos pranašumą, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį. Ir tada likus kelioms sekundėms savo snaiperiškus sugebėjimus pademonstravo Marius Petrauskas, kuris atakavo krepšį iš toli ir jo metimas buvo tiesiai varžovam į paširdžius, po jo metimo aidint finaliniai sirenai rezultatas buvo 88:86 jo komandos „Statybų vizija & LVA“ naudai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Giedrius Babrauskas pelnęs 27 taškus, jam gerai talkino rungtynių didvyris Marius Petrauskas pelnęs 26 taškus.

Pralaimėjusios komandos gretose geriausiai pasirodė Marius Dimša pelnęs 38 taškus.

Po rungtynių pakalbintas nugalėjusios komandos kapitonas ir rungtynių herojus negalėjo ištarti žodžių, nes jo komandos draugai pasakė viską už jį, jie sakė jog LSKL Snaiperis 2008 pateisino savo vardą.

Pralaimėjusios komandos kapitonas teigė jog tai buvo geros rungtynės ir pasveikino varžovus su pergalę.

"Statybų vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 23:09 val.) "Statybų Vizija & LVA" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Kauno Energija“ svečiuose įveikė „Statybų vizija & LVA“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)"Statybų vizija ir LVA" nusileido "Servisa-ICT" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:26 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino savo varžovus (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:46 val.)Daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse pergale iškovojo "Statybų Vizija & LVA" (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 17:48 val.)Sudėtinga "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:24 val.)