IDOMUS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (82:112)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84., Kaunas

"Bangos energetika & Diremta" reabilitavosi po vakarykščio pralaimėjimo

2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:03 val., peržiūros: 6160
Šiandien, vasario 24 dieną, Kauno energijos sporto salėje ginklus surėmė aikštės šeimininkai "Idomus" ir "bangos energetika & Diremta". "Idomus" geriau žaidė tik pirmojo kėlinio pradžią, likusį rungtynių laiką stabiliai ir rezultatyviai rungtyniavę svečiai buvo priekyje ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 82:112. "Bangos energetika & Diremta" iškovojo penktąją pergalę antrame "Aukso lygos" etape ir turi du pralaimėjimus. Tame pačiame D pogrupyje rungtyniaujantys "Idomus" patyrė šeštąją nesėkmę ir turi tik vieną laimėjimą.

Startas geresnis buvo "Idomus" ekipai: jie sėkmingiau sužaidę keletą epizodų atitrūko 14:8. Tačiau po minutinės pertraukėlės žaidimas aikštėje atrodė visiškai kitoks: "Idomus" nesugebėdavo nei apsiginti, nei patys užbaigti atakas ir po paskutinę sekundę paleisto taiklaus D. Naudžiūno labai tolimo tritaškio "Bangos energetika & Diremta" laimėjo atkarpą 18:0, o visą kėlinį rezultatu 14:26.

Antrajame kėlinyje komandos demonstravo daugiau puolamąjį krepšinį, mažiau kreipdamos dėmesį į gynybą. Ir šiame kėlinyje geriau atrodė svečiai, kraudamiesi vis didesnį pranašumą. Pirma pusė rungtynių baigėsi rezultatu 39:60.

Trečiasis ketvirtis buvo gana panašus į antrąjį, tačiau jau nebe toks rezultatyvus, tiesa, ir vėl iniciatyvos iš savo rankų nepaleido "Bangos energetika & Diremta" nepalikdami jokių šansų po trijų susitikimo kėlinių varžovams – 58:87.

Mintys apie pergalę "Idomus" komandai vis rečiau šaudavo į galvą ir paskutiniame kėlinyje: varžovai, suprasdami, kad laikas yra jų sąjungininkas ir niekur nereikia skubėti, po truputį keliavo link pergalės, paįvairindami žaidimą dėjimais į krepšį ( M.Stropus ). Rungtynės baigėsi lengva svečių pergale rezultatu 82:112.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis džiaugėsi iškovota pergale, sakydamas, kad po vakarykščių rungtynių su "Tophouse & Amafora", kurias "Bangos energetika & Diremta" pralaimėjo 101:74, komandai reikėjo sužaisti gerai ir tai pavyko padaryti: varžovai buvo gana silpni ir nemažai tolimų metimų pasiekė tikslą.

Nesustabdomi nugalėtojų gretose buvo A.Karbauskas ( 28 taškai ), M.Stropus ( 25 taškai ir 13 atkovotų kamuolių ) ir K.Rainys ( 24 taškai ). 15 taškų D. Naudžiūno sąskaitoje, 13 pridėjo M.Švėgžda.

"Idomus" komandoje pasižymėjo 27 taškus pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs M.Jonikas. Po 17 pridėjo M.Neščiokas ir K.Vaičekauskas. M. Lenkais indėlis – 12 taškų.

Rungtynių nugalėtojai arbitrų darbą įvertino 8 balais, tuo tarpu "Idomus" neslėpė nepasitenkinimo ir skyrė gana keistą įvertinimą – -10, pridurdami, kad tokio teisėjavimo niekur nėra, tik šioje lygoje. Teksto autoriaus nuomone teisėjai galbūt ir padarė keletą nereikšmingų klaidų, tačiau tai rungtynių scenarijui įtakos neturėjo. Klysti žmogiška o komandoms reikia mokėti pralaimėti bei ieškoti klaidų visų pirma savyje. Būkim atlaidesni vieni kitiems ir nesivadovaukim pirminiais instinktais bei emocijomis – vadovaukimės protu.
"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai įveikė "Idomus" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:40 val.)"Bangos energetika & Diremta" nukovė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Bangos energetika - Diremta" ekipai sensacijos sukurti nepavyko (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)"Bangos Energetika & Diremta" trečią kartą įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:50 val.)Užtikrinta "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Dumblą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)Įspūdingas "Bangos Energetika & Diremta" startas "Aukso" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Ktu hidraulinės sistemos" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)