SANISTAL vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (64:66)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 07 d., Antradienis, 18:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po įtemptų paskutiniųjų sekundžių "Sanistal" turėjo pripažinti varžovų pranašumą

2009 balandžio 07 d., Antradienis, 20:45 val., peržiūros: 3708

Šiandien (04.07) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Įmonių" lygos komandos "Sanistal" (šeimininkai) ir "Projektų Gama GTV & Mobringas" (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje svečiai žaidė kiek geriau, tačiau šeimininkai pernelyg nenusileido savo varžovams ir visas šias 20 minučių lipo jiems ant kulnų neleisdami per daug pabėgti. Antrojoje rungtynių pusėje atsigavo ir šeimininkai, kurie sugebėjo laimėti trečiajį kėlinį ir persverti rezultatą, ketvirtojo kėlinio pabaigoje "Sanistal" pradėjo puikiai gintis ir sumažino skirtumą iki 2 taškų, tačiau paskutinįsis metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė "Projektų Gama GTV & Mobringas" rezultatu (64:66).

Pirmuosius taškus pelnė svečių ekipa ir išsiveržė į priekį, tačiau tai truko neilgai, kadangi kėlinio viduryje šeimininkai persvėrė rezultatą, bet kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo (10:2) ir laimėjo pirmajį ketvirtį (10:18)

Antrojo kėlinio pradžia klostėsi apyligiai, bet jam įpusėjus "Sanistal" laimėjo atkarpą (8:0), į tai atsakė ir varžovai surengę spurtą (7:0), o pirmąją rungtynių puse komandos pabaigė įmetusios po 5 tašus ir ilsėtis išėjo esant rezultatui (29:35).

Trečiasis kėlinys buvo kiek kitoks lyginant su pastaraisiais, nuo kėlinio pradžios šeimininkai pagerino savo žaidimo kokybę ir po truputi pradėjo artėti prie varžovų, o kėlinio pabaigoje "Sanistal" ekipai pavyko išsiveržti į priekį 6 taškais, tuo tarpu svečiai taip pat nesnaudė ir laimėjo paskutiniąją atkarpą, sušvelnindami rezultatą iki minimumo (49:48).

Ketvirtasis ketvirtis vyko atkaklia ir lygia kova bet einant rungtynėms į pabaigą "Projektų Gama GTV & Mobringas" padidino skirtumą iki 7 taškų. Po šios atakos prasidėjo svečių klaidos ir šeimininkų periimti kamuoliai, taigi periimę kelis kamuolius iš eilės "Sanistal" ekipa sugebėjo sumažinti rezultatą iki 2 taškų, tačiau likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundems po periimto dar vieno kamuolio šeimininkų žaidėjas dar išmetė tolimą metimą kuris tikslo nepasiekė ir pergalę šventė "Projektų Gama GTV & Mobringas" rezultatu (64:66).

"Projektų Gama GTV & Mobringas" ekipoje rezultatyviausi buvo Vygintas Grinis pelnęs 15 taškų ir perimęs 5 kamuolius, jam puikiai talikino Mantas Giedraitis surinkęs 12 taškų ir atkovojes 11 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį.

"Sanistal" komandoje išsiskyrė Marius Rimašauskas pridėjęs 12 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių, taip pat atlikęs dvigubą dublį, nemažiau išsiskyrė Rimas Pavydis įmetęs 12 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė " džiaugiamės pergale ir dėkojame Vytukui, kuris mėgaujasi gyvenimu". Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad nekaip sužaidė 4 kėlinio vidurį, bet atsigriebė pabaigoje, taip pat nepamiršo pasveikinti varžovų su gražia pegale.

Po permainingos dvikovos "Sanistal" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 20:46 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Tik po aršios kovos "Sanistal" palaužė "Olympic Casino" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Sanistal" krepšininkai (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 19:12 val.)"KK Policija" įveikė "Sanistal" ekipą (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:24 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kamestai" pavyko palaužti "Sanistal" komandą (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:09 val.)Kietoje kovoje pranašesni buvo "Sanistal" (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:15 val.)Tris kėlinius pirmavusi "Mikrovisata", nesugebėjo atsilaikyti prieš "Projektų Gama GTV & Mobiringas" (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 22:25 val.)