PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs MIKROVISATA (93:74)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 20:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

Tris kėlinius pirmavusi "Mikrovisata", nesugebėjo atsilaikyti prieš "Projektų Gama GTV & Mobiringas"

2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 4906

Šiandien ,Babtuose, įvyko dar vienerios „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ (šeimininkai) ir „Mikrovisata“(svečiai).Nors „Mikrovisata“ ir išsiveržė į priekį jau pirmajame kėlinyje ir išlaikė persvarą iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios, tačiau pastarajame ketvirtyje, jie jau, matyt, pritrūko jėgų ir patyrė pralaimėjimą gana solidžiu, 19 taškų, skirtumu. 93:74.

Pirmąjį kamuolį atkovoję svečiai, jau per pirmąją ataką pataikė tritaškį, tarsi perspėdami varžovus, kad jie nenusiteikę juokauti. Visgi ir šeimininkai, pasirodė ne pirštu penėti ir taip pat atsakė tritaškiu. Toliau vyko tarsi tritaškių konkursas, kuris geriau sekėsi „Mikrovisata“ ekipai. Jie per šį kėlinį pataikė net 5 tolimus metimus iš 8. Nesulaikomas jų gretose buvo 16 taškų per šį kėlinį pelnęs Audrius Vaivada, pataikęs visus 4 tritaškius.Po pirmojo ketvirčio 7 taškais, 19:26, pirmavo svečių ekipa.

Antrasis kėlinukas prasidėjo ir klostėsi beveik identiškai pirmajam, išskyrus tai, kad dabar jau „Projektų Gama“ ekipa perėmė iniciatyvą ir sumažino varžovų persvarą nuo turėtų 7 iki 2. Prieš ilgąją pertrauką švislentė skelbė 2 taškų svečių persvarą. 48:46.

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo pailsėjusios ir susikaupusios ir nei viena neketino lengvai atiduoti iniciatyvos varžovams. Trečiasis kėlinys buvo nerezultatyviausias ir , ko gero, atkakliausias. Nei viena ekipa nesugebėjo primesti jiems tinkančio žaidimo tempo. Kėlinys baigėsi rezultatu 16:17 ir prieš paskutinįjį kėlinį „Mikrovisatos“ ekipa turėjo 3 taškų persvarą. 62:65.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai, kurie turėjo ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį ir sugebėjo išlaikyti savo lyderius „šviežius“, iškart pradėjo spausti varžovus, suprasdami, kad ši rungtynių dalis yra lemiama. Ir jų spaudimas pasiteisino.“Mikrovisatos“ ekipa, nebesurado savyje jėgų pasipriešinti ir skaudžiai pralaimėjo. Kaip sakoma, kamuolys apvalus ir įvykiai aikštelėje, gali bet kada radikaliai pasikeisti. „Projektų Gama“ iškovojo puikią pergalę rezultatu 93:74.

Šeimininkų gretose net 6 žaidėjai pelnė 10 arba daugiau taškų, tačiau pastebimiausi buvo Mantas (19 taškų, 10 atkovotų kamuolių) ir Marius( 18 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos pražangos) Giedraičiai ir 11 taškų pelnęs Vygintas Grinis, taip pat pridėjęs 8 atkovotus, 5 perimtus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Mikrovisata“ ekipai net 32 taškus pelnė Audrius Vaivada, taip pat atkovojęs 10 kamuolių. 18 taškų pridėjo Renaldas Naturjevas, o Paulius Šmitas surinko gražų dvigubą dublį, 15 taškų ir 15 takovotų kamuolių.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos treneris, gyrė puikiai žaidusius varžovus ir liaupsino, charakterį parodžiusius, savo ekipos žaidėjus. Strategas tvirtino, kad jų ekipa, nepaprastai rimtai žiūri į šį sezoną ir kelia sau maksimalius tikslus ( turbūt, geriausiai tai iliustruoja tai, kad po rungtynių „Projektų Gama“ dar liko treniruotis aikštelėje). Taip pat treneris pasveikino visus krepšinio megėjus ir žaidėjus su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo sveikatos, stirpybės, meilės ir susikaupimo. To paties linkime ir mes. Linksmų švenčių!! :)

Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė. (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)Tik trečiajam kėlinuke įrodę Projektų gama GTV & Mobiringas savo pranašumą pateko į pusfinalį (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)"YIT Kausta" paskutiniame kėlinyje palaužė "Mikrovisatą" ir pasiektas naujas atkovotų kamuolių rekordas (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:55 val.)"Mikrovisata" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)