OMEGA vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (67:79)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 15 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Kauno orouostas & Lana Lecta'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Omegą''

2013 vasario 15 d., Penktadienis, 19:52 val., peržiūros: 1695

Šiandien, vasario 15d., vyko KKL ''Įmonių'' lygos Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko ''Omega'' (šeimininkai) ir "Kauno orouostas & Lana Lecta'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje ''Omegai'' sunkiai sekėsi rasti savo žaidimą ir po pirmojo ketvirčio turėjo aštuonių taškų deficitą 14-22. Antrajame kėlinyje ''Omega'' įsivažiavo ir persvėrė rezultatą savo naudai 41-40. Antroje rungtynių pusėje svečiai žaidė kur kas užtikrinčiau ir trečiajame ketvirtyje įgijo vienuolikos taškų pranašumą 54-65. Svečiai savo pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos ir rungtynes laimėjo "Kauno orouostas & Lana Lecta'' rezultatu 67-79.

Pirmoje susitikimo pusėje ''Omegai'' sunkiai sekėsi surasti savo žaidimą. Pradžioje kėlinio rezultatas buvo lygus (7-7), bet tuomet sekė sėkminga svečių atkarpa 5-0 ir svečiai įsiveržė į priekį (7-12). Antroje kėlinio pusėje skirtumas tarp ekipų buvo šoktelėjęs iki dešimties taškų (9-19), bet kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko sušvelninti deficitą iki aštuonių taškų 14-22.

Antrajeme kėlinije savo žaidimo ritmą pajuto ''Omegos'' ekipa kurie kėlinį pradėjo 11-4 ir ekipas skyrė minimalus vieno taško skirtumas (25-26). "Kauno orouostas & Lana Lecta'' vis stengėsi ''pabėgt'' nuo varžovų greitomis atakomis ir po taiklaus K.Čeponio tritaškio metimo ekipas vėl skyrė aštuoni taškai. Antroje kėlinio pusėje ''Omegai'' pavyko prisivyti savo varžovus, o kėlinio pabaigoje ir persverti rezultatą savo naudai 41-40.

Trečiajį ketvirtį "Kauno orouostas & Lana Lecta'' pradėjo fantastiškai pataikydami tritaškius metimus. Iš aštuonių tritaškių metimų šeši iš jų pasiekė savo tikslą. Trečiajame ketvirtyje "Kauno orouostui & Lana Lecta'' pavyko susikrauti vienuolikos taškų pranašumą 54-65. Ketvirtajame ketvirtyje ''Omegai'' intrigos atkurti nebepavyko, nors ekipas skyrė sąlyginai nedaug, vos vienuolika taškų, bet ''Omegai'' arčiau nei aštuoni taškai, priartėti nepavyko. Rungtynes laimėjo "Kauno orouostas & Lana Lecta'' rezultatu 67-79.

Po susitikimo "Kauno orouostas & Lana Lecta'' treneris Tomas Ananka sakė: „ Smagios rugtynės, smagus penktadienio vakaras, bus smagiau dar kažkur pratęst pergalę, šį kart buvom stipresni.“

''Omegos'' gretose naudingiausi buvo: E.Matusevičius ( 22 tšk. 10 atk.k.) R.Kasperavičius ( 14 tšk.) G.Naikauskas (14 tšk.)

"Kauno orouostas & Lana Lecta'' ekipoje naudingiausi buvo: P.Amanaitis ( 18 tšk. 12 rez..p.) T.Ananka ( 21 tšk.) K.Čeponis (20 tšk.)

''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)''Kauno Grūdai'' susidorojo su ''Omegos'' ekipa (2013 kovo 01 d., penktadienis, 20:19 val.)Trečias kartas nemelavo ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona'' įveikė ''Omegą'' (2013 kovo 08 d., penktadienis, 21:37 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" be didesnių pastangų susitvarkė su "Viči" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)Kauno Oro Uostas & Lana Lecta nesunkiai susitvarkė su Dentist Team (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:43 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes laimėjo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 23:57 val.)