OMEGA vs KAUNO GRŪDAI (60:91)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 01 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

''Kauno Grūdai'' susidorojo su ''Omegos'' ekipa

2013 kovo 01 d., Penktadienis, 20:19 val., peržiūros: 1539

Šiandien, kovo 1 d., vyko KKL ''Įmonių'' lygos Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko ''Omega'' (šeimininkai) ir "Kauno Grūdai'' (svečiai). Intriga šiame susitikime vyravo tik pirmojo ketvirčio pirmasias minutes. Jau po pirmojo ketvirčio ekipas skyrė aštuoni taškai. ''Omegai'' ir toliau nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tuo tarpu ''Kauno Grūdai'' kaip pradėjo tolti pirmajame ketvirtyje nepalikdami jokių vilčių laimėti ''Omegai'' šią dieną. Rungtynes laimėjo ''Kauno Grūdai'' rezultatu 60-91.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo žvalgybiniu krepšiniu, ekipos niekur neskubėjo ir ramiai rinko taškus. Kėlinio viduryje razultatas buvo lygus ( 14-14). Tuomet ''Omegai'' krepšys tarsi užsirišo. ''Kauno Grūdai'' užbaigė ketvirtį atkarpa 8-0 ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje aštuoniais taškais 14-22.

Antrajame susitikimo ketvirtyje ''Kauno Grūdai'' ir toliau didino apsukas Jau kėlinio pradžioje sužaidė dvi sėkmingas atkarpas 9-2 ir 11-4, tuomet tarp ekipų išaugo dvidešimt trijų taškų praraja. ''Omegai'' ir toliau nesisekė, ir vėl sėkmingą ketvirčio pabaigą turėjo ''Kauno Grūdai'' 8-4 ir po dviejų ketvirčių skirtumas buvo jau dvidešimt septyni taškai 24-51.

Antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė, ''Kauno Grūdų'' taikyta zoninė gynyba buvo nepralaužiama. ''Omegai'' pavyko trečiajame ketvirtyje šiek tiek sušvelninti skitumą iki dvidešimt šešių taškų 45-71.

Kaip ir buvo galima tikėtis, ketvirtajame ketvirtyje stebuklo neįvyko ir ''Kauno Grudai'' šventė užtikrintą penktąją pergalę antrajame etape rezultatu 60-91.

Po susitikimo ''Kauno Grūdų'' treneris R.Michalkevičius sakė: „ Šiandien tikrai nesitikėjome tokios lengvos pergalės, tikrai tikėjomies, kad bus sunkiau. Mums dar liko pora rungtynių šiame sezone, tikėsimės laimėsim.“

''Omegos'' gretose naudingiausi buvo: E.Matusevičius ( 20 tšk. 10 atk.k.) D.Šliogeris ( 14 tšk.) R.Kasperavičius ( 12 tšk.)

''Kauno Grūdų'' ekipoje išsiskyrė: R.Vainikevičius (21tšk. 19 atk.k. 5 išpr.p.) N.Dunčikas ( 23 tšk. 11 atk.k.) P.Gasiūnas ( 23 tšk. 6 išpr.p.)

"Kauno orouostas & Lana Lecta'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Omegą'' (2013 vasario 15 d., penktadienis, 19:52 val.)Trečias kartas nemelavo ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona'' įveikė ''Omegą'' (2013 kovo 08 d., penktadienis, 21:37 val.)Paskutiniame kėlinyje ''Krasta Auto Kaunas'' įveikė ''Kauno Grudus'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Kauno Grūdai" turėjo nemažai vargo su "Agava & Automatinių sistemų servisu" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:38 val.)Kauno Grūdai nepasipriešino Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai PLŽMMC (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Kauno grūdai" įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:47 val.)"Kauno Grūdai" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)"Kauno grūdai" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)