KK MAYBE vs COMPENSA (43:48)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą

2013 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 02:31 val., peržiūros: 1485

Vasario 13 dieną, Kauno Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės kuriose susitiko KK "Maybe" ir "Compensa" ekipos. Labai nerezultatyviuose rungtynėse , vyko atkakli kova taškas į tašką , bet ketvirtajame kėlinyje geriau sužaista paskutinė kėlinio minutė ''Compensai'' atnešė pergalę rezultatu 43:48.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo greitomis ekipų atakomis. Penktąją kėlinio minutę KK ''Maybe'' spurtas 7:0 išvedė jų ekipą y priekį (9:2) , svečiai atsakė dvitaškiu metimu ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų , bet dar keturi be atsako pelnyti šeimininkų taškai padidino pranašumą jau iki 9 taškų (13:4). Kėlinio pabaigoje ekipos sunkiai rinko taškus ir keitėsi nerezultatyviomis atakomis , bet paskutinę kėlinio sekundę tritaškį pataikęs J.Medekšas sumažino savo ekipos atsilikimą iki 6 taškų.Rezultatu 13:7 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo KK ''Maybe'' ekipa.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečių komanda. Jie spurtavo 5:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo (13:12) , bet šeimininkai neketino taip lengvai pasiduoti ir atsakė dviem tritaškiais metimais ir vėl padidino pranašumą jau iki 7 taškų (19:12). Toliau ekipos žaidė lygų , taškas į tašką žaidimą. Po antrojo kėlinio rezultatu 22:15 vis dar priekyje buvo KK ''Maybe'' ekipa.

Po ilgosios pertraukos kiek atsipalaidavę šeimininkai leido svečiams išlyginti rezultatą (22:22). Penktąją kėlinio minutę ''Compensa'' jau įsiveržė į priekį (27:29). Toliau ''Compensai'' krepšininkai neketino pasiduoti ir įgijo 6 taškų pranašumą (27:33) , bet KK ''Maybe'' šeši be atsako pelnyti taškai leido jiems išlyginti rezultatą. Rezultatas po kėlinio 33:33.

Ketvirtąjį komandos pradėjo labai atkakliai , nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti žymesniu skirtumu , rungtynes vyko taškas į tašką. Likus žaisti tris minutes kėlinyje rezultatas buvo lygus (40:40) , bet šeimininkų ekipos žaidėjas T.Pekarskas pataikė dvitaškį metimą ir išvedė savo ekipą į priekį. Ilgai laukti nereikėjo , nes ''Compensos'' žaidėjas J.Medekšas smeigė tritaškį metimą ir išvedė savo ekipą minimaliu skirtumu. Lemiamoje atakoje šeimininkai pataikė vieną bauda iš dviejų ir išlygino rungtynių rezultatą. Likus žaisti 15 sekundžių svečių ekipos žaidėjas M.Samuolis smeigė tritaškį metimą ir jo ekipa įsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu. KK ''Maybe'' rezultato išlyginti ar persverti nepavyko , tai dar kartą tas pats M.Samuolis buvo pasiųstas prie baudų metimų linijos ir pataikęs dvi baudas padidino savo ekipos pranašumą jau iki 5 taškų. Šeimininkai stebuklo nesukūrė ir ''Compensa'' šventė sunkią pergalę rezultatu 43:48.

Po rungtynių ''Compensos'' ekipos žaidėjas M.Samuolis teigė : ''Rungtynės buvo sunkios , blankiai pradėjom , nekrito metimai , pasipylė klaidos , tiesiog košmaras , bet antroje rungtynių pusėje šiek tiek atsitiesėm , persvėrėm rezultatą savo naudai ir protingai sužaidę sugebėjom jį išlaikyt iki finalinio švilpuko. Sunkus mačas , bet graži pergalė.

KK ''Maybe'' : A.Silvestravičius (15 tšk. 12 atk.kam.) , Tomas Pekarskas (7 tšk.) , Dominykas Butkus (6 tšk. 5 per.kam.)

''Compensa'' : U.Būda (13 tšk.) , J.Medekšas (11 tšk.) , M.Samuolis (7 tšk. 8 atk.kam. 6 išpr.praž.)

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Nebajeris" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:00 val.)"Compensa" nubloškė KK "Maybe ekipą" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:53 val.)Nerezultatyviame mače "Košmaro" pergalė (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 15:49 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)