KK MAYBE vs RAGAI (72:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 01:45 val., peržiūros: 2148

Pirmadienį, gruodžio 17 dieną, Ažuolo katalikiškos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitko KK "Maybe" (šeimininkai) ir "Ragai" (svečiai). Rungtynėms prasidėjus tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Keturių kėlinių neužteko ekipoms išsiaiškinti nugalėtojo , todėl prireikė pratęsimo , po kurio rezultatu 79:72 laimėjo ''Ragai''.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai , abi komandos pataikė savo pirmus metimus praėjus penkias minutes kėlinyje. Tačiau antroji rungtynių pusė buvo kitokia. ''Ragų'' ekipa spurtavo 8:2 ir išsiveržė y priekį šešiais taškais , ilgai laukti nereikėjo nes KK ''Maybe'' komanda atsakė tai po gi spurtu 6:0 ir rungtynių rezultatas išsilygino. Kėlinio galą geriau sužaidė svečiai , kurie susikrovė sau penkių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmojo ketvirčio 14:19 ''Ragų'' ekipos naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų komandos spurtu 5:0 ir tai jiems leido išlyginti rungtynių rezultatą. ''Ragų'' komandos puolimas strigo , o tuo pasinaudoją KK ''Maybe'' ekipa išsiveržė y priekį (25:21). Antroje rungtynių pusėje vėl gi geriau žaidė šeimininkai. Likus žaisti kiek daugiau negu vieną minutę rezultatas buvo (30:25) , jau penkių taškų persvarą KK ''Maybe'' ekipos naudai. Kėlinio gale ''Ragai'' pataikė tritaškį metimą , bet šeimininkų ekipos kapitonas G.Pajėda pelnė dvitaškį metimą paskutinę sekundę ir padidino savo komandas pranašumą iki keturių taškų 32:28

Po ilgosios pertraukos "Ragų" ekipa ištirpdė KK ''Maybe'' komandos turėta pranašumą iki minimumo. Penktąją kėlinio minute komandas skyrė trys taškai , jau svečių ekipos naudai . Kėlinio gale šeimininkai dar bandė sumažinti rezultatą , bet tik tą padarę , sekė svečių ekipos spurtas 5:0 , prie kurio daugiausiai prisidėjo visus penkis taškus pelnęs J.Kursevičius , ''Ragai'' išsiveržė y priekį penkiais taškais. Po trijų sužaistų kėlinių rezultatu 48:53 pirmavo ''Ragai''.

Paskutiniam kėliniui prasidėjus KK ''Maybe'' ekipa akimirksniu išlygino rungtynių rezultatą 55:55. Visą likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas y tašką , nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti didesniu skirtumu y priekį. Likus žaisti kiek daugiau negu vieną minutę kėlinyje minimaliu skirtumo pirmavo ''Ragai''. Svečių ekipos žaidėjas J.Kursevičius smeigė tritaškį metimą ir padidino savo komandos pranašumą iki keturių taškų 65:61. KK ''Maybe'' ekipa greitai atsakė tritaškiu metimu ir sumažino atsilikimą iki minimalaus , bei sėkmingai apsigynė nuo priešininkų atakos , turėjo galimybę laimėti rungtynes , bet praradę kamuolį buvo priversti prasižengti , o tai reiškė du baudos metimus. ''Ragų'' ekipos žaidėjas M.Janonis pataikė vieną bauda iš dviejų ir paliko KK ''Maybe'' ekipai tris sekundes užpulti. Po perdavimo kamuolį sugavęs D.Butkus nuskubėjo y varžovų pusę ir metė tritaškį metimą , metimo nepataikė , bet išprovokavo pražangą , kuri jam leido mesti tris baudos metimus. Tai reiškia , kad svečiai galėjo laimėti varžybas jau pasibaigus rungtynių laikui. Deja pirmojo D.Butkaus bauda skriejo pro šalį , o dvi likusias pataikęs išplėšė savo komandai pratęsimą. Rezultatas po kėlinio 66:66.

Pratęsimo metimu svečiai susiėmę padidino savo komandos pranašumą trimist taškais. Likus žaisti vieną minutę , rezultatu 72:75 pirmavo ''Ragų'' ekipa. Vėl gi šeimininkai turėjo progą išlyginti rungtynių rezultatą , bet šį kartąt jiems nepavyko. Svečiai dar pelnė keturis taškus be atsako ir laimėjo šį gražų , bei atkaklų susitikimą rezultatu 79:72.

Po rungtynių KK ''Maybe'' ekipos žaidėjas Linas Stankevičius kalbėjo : ''Atsitiko laimės dalykas , po keturių kėlinių išlyginom rezultatą , bet pratęsimo metu mūsų komandai pritrūko šiek tiek tikslumo , nes labai lengvos klaidos kainavo mums pergalę šiose varžybose. Norėčiau padėkoti varžovams už gražų žaidimą''.

Po rungtynių ''Ragų'' ekipa atsisakė komentuoti varžybas.

KK ''Maybe'' : Linas Stankevičius (15 tšk. 10 atk.kam.) , Tomas Pekarskas ir Gediminas Pajėda po (14 tšk.) , Antanas Silvestravičius (7 tšk. 15 atk.kam.)

''Ragai'' : Justinas Kursevičius (25 tšk. 9 išpr.praž.) , Mantas Bielskis (22 tšk. 10 atk.kam.) , Gražvydas Girniukaitis (12 tšk. 5 rez.perd.)

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)"Ragai" pratęsime palaužė "ASU" komandą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:57 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)