Rimo & Patikima linija vs BC „Rhino“„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 17:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ nepasipriešino prieš „Rimo & Patikima linija“

2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 32

Sekmadienį, spalio 13 dieną, TPMC salėje vyko „Laikinosios sostinės“ taurės ketvirtfinalio susitikimas tarp „Rimo & Patikima linija“ ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje greitai pasimatė pranašesnė komanda šiose rungtynėse ir G. Kriščiūno metimas paskutinę sekundę dvigubino „Rimo & Patikima linija“ persvarą 28:14. Antrajame kėlinyje skirtumas tik augo ir rungtynių nugalėtojo klausimas išsisprendė. Po dviejų kėlinių 52:27 pirmavo „Rimo & Patikima linija“.

Antroje pusėje BC „Rhino“ šaudė daug tritaškių, bet dauguma pro šalį ir skirtumas tikrai nemažėjo. Ketvirtajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ daug bėgo į greitas atakas ir laimėjo rezultatu 95:72.

Apylygėje kovoje paskutinę minutę pergalė išplėšė „Rimo & Patikima linija“ (2024 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)“Rimo & Patikima linija” panaikino didžiulį atsilikimą ir iškovojo pergalę (2024 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai palaužė BC „Rhino“ ekipą (2024 spalio 08 d., antradienis, 21:34 val.)„Kautech“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“. (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)