Rimo & Patikima linija vs ARKO (71:74)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 06 d., Sekmadienis, 20:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“.

2024 spalio 06 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 49

Sekmadienį, spalio 6 dieną, TPMC vyko „Laikinosios sostinės“ taurės susitikimas tarp „Arko“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ spurtavo ir rungtynes pradėjo 9:0, tačiau „Arko“ greitai stabilizavo situaciją ir pasivijo varžovus. Savo stiprybes išnaudojo „Arko“ ir išsiveržė į priekį 5 taškais.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Arko“ laikėsi priekyje. Rungtynėse vyko dviejų gynėjų akistata. Per pirmąją pusę 13 taškų pelnė R.Maleckas, o „Arko“ gretose išsiskyrė V.Gadliauskas su 15 taškų. Jo vedama komanda pirmavo po dviejų kėlinių rezultatu 38:34.

Antroje pusėje „Rimo & Patikima linija“ neblogai įveikdavo varžovų zoninę gynybą, bet tuomet ir patys ją pastatė ir tai neatnešė vaisių. Paskutiniame kėlinyje komandos iki paskutinės minutės kovojo ir jas skyrė vieno metimo pranašumas, tačiau pabaigą geriau sužaidė „Arko“, kurie laimėjo rezultatu 74:71.

Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)“Rimo & Patikima linija” panaikino didžiulį atsilikimą ir iškovojo pergalę (2024 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)