TRYS MEDŽIAI vs KAUNO ENERGIJA (58:70)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 07 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą

Skirmantas Staniulis buvo pagrindis vedlys pergalės link. Jo sąskaitoje net 39 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balai
2008 sausio 07 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 7205
Šį vakarą J.Dobkevičiaus vid. mokykloje susitiko Įmonių+ lygos ekipos "Kauno energija" ir "Trys medžiai". Sėkmingiau sužaidę antrąjį rungtynių kėlinuką svečiai iškovojo pergalę rezultatu 58:70.

`Pirmieji rungtynėse taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, tačiau "Kauno energijos" krepšininkai po G.Romančiko tritaškio išsiveržė į priekį 4:6. Kiek sėkmingiau atakuodami "Trys medžiai" laikė iniciatyvą savo rankose iki pat kėlinio pabaigos, tačiau paskutinėmis akimirkomis svečiai persvėrė rezultatą 19:23.

Antrajame kėlinyje sėkmė lydėjo svečių ekipą. Puiki gynyba ir varžovų nesėkmės leido "Kauno energijai" sukaupti persvarą, kurios užteko laimėti rungtynes. "Trys medžiai" Kėlinio pradžioje pelnė 6 taškus, visą likusį ketvirčio laiką tylėjo ir tik pačioje pabaigoje R.Mickevičius pelnė 8-ąjį komandos tašką. Kėlinys baigėsi rezultatu 27:40.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai susitvarkė su problemomis ir vėl demonstravo ne ką prastesnį žaidimą nei varžovai, tačiau sumažinti skirtumą jėgų jiems nepakako. Po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų išliko nepakitęs – 13 taškų (43:56). Įspūdingai kėlinuką sužaidė Skirmantas Staniulis, jis pelnė 13 iš 16-os "Kauno energijos" taškų.

Paskutinįjį kėlinį pradėjo 6 iš eilės svečių taškai, padidinę jų persvarą iki 19-os (43:62). Likusį laiką komandos žaidė apylygiai. "Trims medžiams", šiandien neturėjusiems žaviosios savo palaikymo grupės nebepavyko priartėti prie varžovų ir teko pripažinti "Kauno energijos" pergalę rezultatu 58:70.

"Kauno energijos" ekipoje neabejotinai geriausiai pasirodė Skirmantas Staniulis, jis pelnė 39 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.
"Trys medžiai" ekipoje rezultatyviausas buvo 18 taškų surinkęs Robertas Mickevičius, dvigubą dublį atliko Šarūnas Kenstavičius, jis pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

"Trys medžiai" ekipos treneris D.Vaičekauskas kaip pralaimėjimo priežastį įvardijo nevisišką atsigavimą po švenčių ir susižaidimo trūkumą. Teisėjams treneris skyrė po 9 balus, o "Kauno energios" treneris D.Čereška skyrė 10 balų.
""""
"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:20 val.)"Vėjų linija" nepalaužė "Trijų medžių" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"Kauno energijos" triuškinančioje pergalėje naujas rekordas! (2008 sausio 11 d., penktadienis, 22:16 val.)"Trys medžiai" įveikė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:25 val.)"Trys medžiai" įveikė "Kauno vandenis" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno Energija" be didesnių pastangų įveikė "Lytagrą" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Kauno energija" namuose sutriuškino "Helviną" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:31 val.)