KAUNO ENERGIJA vs KAUNO ŠVARA & KRG (71:62)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 09 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG"

Puikiai savo komandai vadovavo nepavargstantis Deividas Čereška
2007 lapkričio 09 d., Penktadienis, 22:09 val., peržiūros: 10652
Paskutinėse penktadienio rungtynėse "Įmonių+" lygos A pogrupyje "Kauno Energija" savoje aikštėje priėmė "Kauno Švaros & KRG" komandą. Dvikova vyko labai banguotai. Šeimininkai vis atitrūkdavo nuo varžovų, tačiau tada energetikų žaidimas, sustodavo, o tuo pasinaudoję svečiai vėl prisivydavo priešininkus. Visgi, paskutinįjį ketvirtį "Kauno Energijos" krepšininkai sužaidė susikaupę ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 71:62.

Rungtynių pradžioje "Kauno Energijos" krepšininkai, tarsi, viesulas greitomis atakomis užgriuvo varžovų krepšį ir spurtavo 12:2. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus svečiai taip pat įsižaidė ir primetę ramesnį žaidimą kiek aptirpdė skirtumą. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą – 19:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Kauno Švara & KRG" sugebėjo sumažinti savo taškų deficitą iki minimumo. Energetikai tarsi pabudo ir vėl pradėję žaisti taip kaip gali atstatė kelių taškų persvarą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 35:26.

Po pertraukos aikštėje vyko apylygė kova ir gana ramus žaidimas. Regis, tai užmigdė "Kauno Energijos" krepšininkus, kurių varžovai trečiojo kėlinuko viduryje pelnė 10 taškų iš eilės ir taip sumažino skirtumą iki 2 taškų. Šeimininkai dar sykį prabudo ir nebeužleido priešininkų į priekį. Prieš lemiamą ketvirtį energetikai pirmavo dviem taškais – 50:48.

"Kauno Švaros" krepšininkams paskutiniojo kėlinio pradžioje buvo pavykę išlyginti rezultatą. Visgi, energetikai nebuvo linkę juokauti su likimu ir spurtavę 10:3 vėl išsiveržė į priekį. Po šio varžovų smūgio "Kauno Švaros & KRG" žaidėjai atsitiesti nebesugebėjo. Šeimininkai ramiai išlaikė įgytą persvarą iki dvikovos pabaigos ir šventė pirmąją pergalę rezultatu 71:62.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Deivydas Čereška kalbėjo: "Dar neradom savo žaidimo. Pradžioje, kol žaidėme greitai, viskas sekėsi gerai, bet vėliau tarsi sustojom. Laimėjom, nes esam šiek tiek pajėgesni".

"Kauno Energijos" gretose 23 taškus surinko Marius Antanaitis, 20 – Deivydas Čereška, 11 – Saulius Zburmirskas.

"Kauno Švaros & KRG" ekipoje 16 taškų įmetė Egidijus Paškauskas, 14 – Remigijus Motys, po 9 – Gediminas Bytautas ir Ugnius Zasimauskas.

Šeimininkai susitikimo teisėjams T. Keršiui ir L. Petniūnui skyrė po 10, svečiai atitinkamai 9 ir 7 balus.

"Vijoklė" užtikrintai įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:20 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Projektų Gama" įveikę "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:55 val.)"Naftelf - Nowaco" įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2008 sausio 08 d., antradienis, 23:00 val.)"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Eltecha" užtikrintai nugalėjo "Kauno energiją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:50 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Kauno energiją" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:12 val.)Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:24 val.)