S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (61:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę

2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 6105
Vėlų trečiadienio vakarą (12.16), susitiko šeimininkai "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ir svečiai "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos. Tik pačioje rungtynių pradžioje šeimininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai susiėmė ir išsiveržę į priekį 3 kėlinius didino savo pranašumą. Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje "S.Raštikio puskarininkių mokykla" sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau to pergalei pasiekti nepakako ir svečiai šventė pergalę rezultatu 61-70.

Rungtynėms prasidėjus, atrodė jog aikštelėje vyks lygi, atkakli kova. Deja, įpusėjus kėliniui, "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai surengė spurtą (0-12) ir išsiveržė į priekį jau turėdami dviženklį pranašumą. Visgi biagiantis ketvirčiui vienas iš "S.Raštikio puskarininkių mokykla" lyderių M.Zapalis sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio ir kėlinys baigėsi rezultatui esant (8-16) svečių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis abiejų komandų atakomis, tačiau vėl šeimininkams, įpusėjus kėliniui, koją pakišo "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos surengtas spurtas (0-9). Likusi kėlinio dalis sėkmingiau klostėsi užsivedusiems svečių krepšininkams. Atėjus ilgajai pertraukai, rezultatas buvo (21-37).

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas visiškai susilygino. Taškus pakaitomis pelnė tai viena, tai kita komanda. Tačiau šios 10 minučių vėl gi geriau susiklostė "Vėjų linija & Garliavos duona" komandai. Nors ir minimaliu skirtumu, tačiau ji sugebėjo laimėti ir šį kėlinį (17-19), o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo (38-56).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai atsipalaidavo ir jautė jog pergalė beveik ranka pasiekiama, tačiau kėliniui artėjant link pabaigos "S.Raštikio puskarininkių mokykla" spurtavo (8-0) ir atrodė jog jie dar tikrai galėtų pasivyti varžovus. Deja, laiko buvo likę per mažai ir šeimininkai turėjo pripažinti "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos pranašumą.

Po rungtynių pakalbintas dvi baudas už technines pražangas susimokėjęs ir šiandien sėkmingai dalijęs rezultatyvius perdavimus komandos draugams V.Merkelis teigė jog šiose rungtynėse tarp žaidėjų buvo panašus amžius, panašus fizinis pasiruošimas, bei jų komandoje jaunimas truputį pabėgo į priekį, kas ir lėmė pergalę. Taip pat buvo patenkintas šiandienos teisėjų darbu.

Puiki rungtynių pradžia leido "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai džiaugtis pergale (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 21:41 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" pasiekė nesunkią pergalę (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Vėjų linija & Garliavos Duona" minimaliu skirtumu iškovojo pirmąją pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:59 val.)Nervingose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Vėjų linija & Garliavos duona" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 21:04 val.) "Vėjų linija & Garliavos Duona" sutriuškino "Fornestą" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:28 val.)"GB United" tik rungtynių pabaigoje parklupdė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" neturėjo vargo su "Tondu" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Vaidotėnas" po nesunkios kovos įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duona" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:41 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" II turą pradėjo nušluodama "Tondas" ekipą (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:14 val.)"Vėjų linija ir Garliavos Duona" įveikė "JMI & FLORVITĄ" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 20:31 val.)