VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs VAIDOTĖNAS (57:88)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

"Vaidotėnas" po nesunkios kovos įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duona"

2009 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 21:41 val., peržiūros: 5031
Pirmadienį, Kauno Aukuro vidurinėje mokykloje, įvyko KKL "Įmonių lygos" susitikimas. Šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" prieš "Vaidotėnas" ekipą. Pirmajame kėlinyje dar vyko lygus žaidimas, tačiau po puikios svečių atkarpos "Vaidotėnas" įgijo dviženklį pranašumą. Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė, svečiai ir toliau terorizavo šeimininkų ginybą. Ketvirtajame kėlinyje dar truputi padidinę pranašumą, pergalę iškovojo "Vaidotėno" ekipa – 57:88 (12:14, 13:23, 13:28, 19:23).

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo šeimininkų žaidėjas R.Rapalas (3:0), tačiau jau po kelių atakų rezultatas tapo lygus (6:6). Vangų ir nerezultatyvų pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė "Vaidotėnas", kurie laimėję atkarpą 6:8, baigiantis pirmajam kėliniui sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą – 12:14.

Antrajį ketvirtį įspūdingu spurtu pradėjo "Vaidotėnas". Po M.Giedraičio ir E.Eidikio taškų serijos, svečiai įgijo 13 taškų pranašumą (12:25). Tačiau pasirodo to buvo maža. Po dviejų L.Varno taškų, vėlgi sekė sėkminga svečių atkarpa 9:0, po kurios šeimininkai turėjo dvidešimties taškų deficitą (14:34). Visdėlto kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidę atkarpą (11:2), sumažindo atsilikimą iki 12 taškų – 25:37.
Trečiasis kėlinys šeimininkams nieko gero nežadėjo. Skirtumas ir toliau augo, nors kėlinuko pradžioje šeimininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 11 taškų (34:45). Ko gero tai buvo paskutinis kartas kai skirtumas buvo arti dešimties taškų. Jau po kelių akimirkų šeimininkai atsilikinėjo 20 taškų (34:54). Šeimininkai dar sugebėjo pelnyti keturis taškus, tačiau prasileido vienuolika. Po tokio apsišaudymo rezultatu (38:65), pirmavo "Vaidotėnas".

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. "Vaidotėnas" atsipalaidavo, ko pasekoje M.Kiršinas netgi leido sau neliesti lanko, metant iš trijų taškų zonos. Daug erdvės palikę "Vaidotėno" krepšininkai, leido V.Vaškevičiui skirstyti rezultatyvius perdavimus, kurių jis padarė net septynis. Tačiau, kad ir kaip atrodytų atsipalaidavę "Vaidotėno" krepšininkai, skirtumas padidėjo iki trisdešimt vieno taško – 57:88.

Nugalėtojų treneris po pergalės teigė, jog pergalę lėmė komandinis žaidimas ir geras lyderio žaidimas.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog varžovai buvo tiesiog stipresni, tai ir lėmė komandai pralaimėjimą. V.Vaškevičius paklaustas apie septynis rezultatyvius perdavimus ketvirtajame kėlinyje, teigė jog varžovai paleido vidurį, išsiskleidė ginyboje ir atsirado daugiau vietos, todėl prišokęs varžovas palikdavo kita žmogų laisvą. Taip ir gimdavo tie "asistai".

"Vaidotėnas": E.Eidikis 33 (13/19 dvitaškių, 12 atk.kam), M.Kiršinas 26, M.Giedraitis 17 taškų (13 atk.kam).

"Vėjų linija & Garliavos duona": L.Varnas 17, V.Vaškevičius 15 (17 atk.kam, 10 rez.perd.,), M.Merfeldas 14 taškų.

Nervingose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Vėjų linija & Garliavos duona" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 21:04 val.)"Kauno Aerouostas" namuose sutriuškino "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Vaidotėnas" tik po sunkios kovos iškovojo pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 23:19 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Vaidotėnas" po sunkio kovos palaužė "Teo LT&ACME" ekipą (2010 sausio 26 d., antradienis, 21:56 val.)"GB United" tik rungtynių pabaigoje parklupdė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:02 val.)Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Vaidotėnas" po atkaklios kovos palužė "Kauno oro uostą" (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Vaidotėnas" be vargo susitvarkė su "YIT Kausta" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)