DICE vs KK PERSVARA (63:77)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 05 d., Šeštadienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"KK Persvara" nugalėjo "Dice" penketuką

2011 kovo 05 d., Šeštadienis, 21:14 val., peržiūros: 4502

Paskutnėse šios dienos varžybose Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko aikštelės šeimininkai "DICE" su svečiais "KK Persvara". Komandos žaidžiančios "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse antrajame ture susitiko jau antrąjį kartą ir abu kartus įtikinamai nugalėjo "KK Persvara". Pirmose rungtynėse rezultatu 62:44, o šiandien vos susirinkus penkiems šeimininkams vėl nepavyko pasipriešinti varžovams ir netgi rungtynes turėjo baigti 4 aikštelėje. Po šių rungtynių "Dice" su dvejomis pergalėmis yra 3 turnyrinės lentelės vietoje, o "KK Persvara" antroje. Pirmasis kėlinukas baigėsi lygiai, o tada svečiai pradėjo kaupti po truputį persvarą, kurią ir išlaikė iki rungtynių pabaigos, nors ir šeimininkai buvo priartėję, tačiau persverti rezultato nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:77.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkus atkovojus ginčo kamuolį, tačiau nesugebėjo suregzti sėkmingos atakos. Svečiai tuo pasinaudoję pirmieji pelnė taškus, bet G.Ūkelis pelnė tritaškį. Įdomu tai, kad G.Ūkelis ir D.Genevičius daugiau neplnė taškų iš žaidimo, o visus taškus sumetė kiti likę žaidėjai. Toliau kėlinuke kova vyko labiau taškas į tašką, daugiau klaidų darė "Dice", bet svečiai dažnai atakuodami iš toli buvo netaiklūs. Dar neusižaidusios komandos nesugebėjo parodyti kas šiandien stipresnis pirmajame kėlinyje ir kėlinuką baigė rezutlatu 15:15.

Antrasis kėlinukas kiek sėkmingesnis buvo "KK Persvaros" ekipai, jau nuo pirmų minučių jie įsiveržė į priekį 5 taškais, bet A.Cibulskis mažino skirtumą iki minimalaus keliomis atakomis iš po krepšio. Tačiau tada prasidėjo svečių spurtas net 10 taškų ir likus 3 su puse mintės žaisti pirmą kartą įgijo dviženklę 11 taškų persvarą. Visgi šeimininkų ekipa sugebėjo mažinti skirtumą, bet paskutinėmis sekundėmis pelnytas G.Zarecko dvitaškis atnešė svečiams 7 taškų persvarą, o kėlinukas pasibaigė rezutlatu 25:32.

Trečiasis kėlinukas parodė, jog "Dice" ekipa nepasiduoda ir sieks pergalės, tad šiame kėlinuke įnirtingai kovojo abi komandos, o likus žaisti keturias minutes sustiprėjo abejų komandų gynybą, tad pelnyti taškus buvo sunku. Kiek geriau pradėję šeimininkai iškart ėmė artėti prie varžovų ir netrukus komandas skyrė vos du taškai 35:37. Po A.Labanausko tritaškio komandas tebeskyrė net ir vienas taškas 40:41, bet kiek paleidę vadžias svečiai vėl įgijo 7 taškų persvarą ir ją padidino dar vienu tašku, tad kėlinukas baigėsi rezultatu 42:50.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo E.Šipilo tolimu taikliu metimu, o dar du pridėjus G.Bačkevičiui, svečiai įgijo 13 taškų persvarą. Šeimininkų komandos lyderio A.Cibulskio dėka skirtumas kiek tirpo, bet greitos ir neapgalvotos atakos lėmė svečių sėkmingą spurtą. A.Cibulskis ir A.Labanauskas nepasidavė ir mažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus 55:64. Visgi labiau priartėti "Dice" ekipai nepavyko, o tiksliau žaidžiantys svečiai dar spėjo padidinti persvarą ir nugalėti įtikinamu rezultatu 63:77.

Po rungtynių "Dice" komandos treneris kalbėjo:" Nesumetėm daug metimų, kuriuos turėjom sumesti. Taškų daug taip praradom, teisėjai apgailėtini buvo". O svečių komandos treneris M.Marčenkovas komentavo taip:" Rungtynės buvo svarbios tiek jiem tiek mums, žinojom, kad jiems buvo išlikimo varžybos. Sunkiai sunkiai, reikia mažinti klaidų skaičių, reikia tvarkyti gynybą. Pats žaidimas aikštelėje buvo tikrai negražus".

"Dice": Audrius Labanauskas (25), Aurimas Cibulskis (22), Tautvydas Višinskas (13).

"KK Persvara": Edgaras Šipila (25), Egidijus Tamulaitis (15), Giedrius Zareckas (11), Gediminas Bačkevičius (10), Žilvinas Radzevičius (10).

Nerezultatyviose rungtynėse "KK Persvara" nugalėjo "Dice" komandą (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 21:54 val.)"Šakių Splitas" nugalėjo "Dice" ekipą (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 21:46 val.)Antroji "KK Persvaros" pergalė "C" lygoje (2010 gruodžio 03 d., penktadienis, 23:28 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė "Dice" ekipą (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 21:05 val.)"KK Persvara" ir antrą kartą įveikė "Džiną Vėžlį" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Dice" nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 21:19 val.)"Korys - 2" nesunkiai įveikė "Dice" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" po pratęsimo palaužė "Dice" komandą (2011 vasario 12 d., šeštadienis, 22:27 val.)"Robotukų Armija" įveikė salės šeimininkus "Dice" krepšininkus (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 21:09 val.)KK "Persvara" iškovojo pirmą pergalę, nesunkiai įveikę BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 22:22 val.)