DICE vs ŠAKIŲ SPLITAS (59:79)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 06 d., Šeštadienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Šakių Splitas" nugalėjo "Dice" ekipą

2010 lapkričio 06 d., Šeštadienis, 21:46 val., peržiūros: 7466

Šeštdienio vakarą Santaros vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Dice“ ir svečių „Šakių Splitas“ ekipos. Nesėkmingai pradėjusi varžybas šeimininkų ekipa jau pirmojo kėlinuko viduryje prarado varžybų kontrolę , kurios taip ir nebepavyko susigrąžinti, bei iškovoti pergalės šiose varžybose. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 79:59 svečių iš Šakių naudai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau svečių ekipai. Jau pirmomis kėlinio minutėmis svečiai buvo priekyje 14:3. Nieko nelaukę šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpos pauzelės ekipoms sugrįžus į aikštę vaizdas neryškiai pasikeitė. Šeiminininkams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 19:13 „Šakių Splito“ naudai.

Antrojame kėlinyje šeimininkai sugebėjo sumažinti pranašumą 23:25 ir kėlinio viduryje komandas skyrė minimalus skirtumas. Tačiau po nesėkmingos atkarpos svečiai atsigavo ir antrąją kėlinio pusę ne tik atstatė turėta pranšumą, bet ir sugebėjo jį padidinti. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 39:27 svečių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje žaidimas vyko banguotai. Abi ekipos keisdavosi sėkmingomis atakomis, nei viena nesugebėjo nei sumažitni, nei padidinti rezultato. Iki kėlinio pabaigos svečiams vis dėl to pavyko šiek tiek padidinti skirtumą ir prieš paskutinį kėlinį turėti nemažą persvarą. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 54:39.

Paskutinio kėlinio pirmosiomis minutėmis „Dice“ pradėjo geriau pataikyti tolimus metimus ir stengėsi mažinti deficitą. Tačiau svečiai nei kiek nesutriko ir sėkmingai sugebėjo atsakyti tuo pačiu, o tuo tarpu kėliniui einant i pabaiga šeimininkai nebeturėjo tiek jėgų ką nors pakeisti. Taigi „Šakių Splitas“ pasinaudodami šeimininkų nuovargiu dar sugebėjo padidinti pranašumą ir iškovoti pargalę rezulatu 79:59.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, kad: „Varžybos nebuvo sunkios, nors darėme daug klaidu, bet sekėsi gynyboje, varžovas stengėsi ir kovojo dėl pergalės, bet nuo pat varžybų pradžios matėsi, kad mes šiandiena esame stipresni.“

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė, jog: „Sezonas dar tik prasidėjo, komanda nėra susižaidusi, dar darome daug kvailų klaidų, bet stengsimės tai ištaisyt, žinoma varžovai šiandiena buvo vertensi pergalės, bet visgi ne mes vieni šiandiena blogai pasirodėme, tačiau teisėjo darbo nekomentuosiu.“

„Šakių Splito“ komandoje išsiskyrė Irmantas Bataitis 23 tšk. 10 a.k, Edvinas Šostakas 19 tšk. 15 a.k, Armintas Dubickas 14 tšk.

„Dice“ komandoje geriausiai atrodė Aurimas Cibulskis 18 tšk. 11 išprovokuotų pražangų, Audrius Labanauskas 16 tšk, Remigijus Babenskas 9 tšk.

"Šakių Splitas" rungtynių pabaigoje nugalėjo "Akis" ekipą (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 01:17 val.)"KK Persvara" nugalėjo "Dice" penketuką (2011 kovo 05 d., šeštadienis, 21:14 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė "Dice" ekipą (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 21:05 val.)Šakių "Splitas" lengvai įveikė "Korys - 2" komandą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Šakių Splitas" paleido pergalę iš savo rankų (2010 gruodžio 11 d., šeštadienis, 17:28 val.)"Šakių splitas" sutriuškino "Robotukų armiją" (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:28 val.)"Kėdainiai" pasismagino su "Dice"ekipa (2011 sausio 15 d., šeštadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KK Persvara" nugalėjo "Dice" komandą (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 21:54 val.)"Robotukų Armija" įveikė salės šeimininkus "Dice" krepšininkus (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Korys-2" įveikė "Šakių Splitą" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:09 val.)