ECCUA vs DICE (80:51)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„ECCUA“ įtikinamai įveikė „DICE“ ekipą

Kova
2010 spalio 25 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 7084

Pirmadienio vakarą Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „ECCUA“ ir svečių „DICE“ ekipos. Nors pirmoje varžybų pusėje ekipos kovėsi taškas į tašką, po ilgosios pertraukos šeimininkų tolimos bombos palaidojo, bet kokias svečių viltis iškovoti pergalę. Taigi šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę ir laimėjo rezultatu 80:51.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė svečių ekipai, kuri po kelių pirmojo kėlinio minučių buvo priekyje 9:2. Tačiau šeimininkai nė kiek nesutriko ir sužaidus daugiau nei pusę kėlinio išlygino rezultatą 9:9, bet visgi „DICE“ ekipa atsitiesė ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo išsiveržti į priekį ir laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 19:11.

Antrajį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir išsiveržė į priekį 23:19, tuo tarpu svečiai niekaip nesugebėjo šio pranašumo sumažinti. Taigi visą kėlinį šeimininkai būdami priekyje sugebėjo išsaugoti teigiama rezultatą ir prieš ilgąją pertrauka buvo priekyje 29:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem taikliomis atakomis, abi komandos žaidė taškas į tašką, o sužaidus puse kėlinio rezultatas buvo lygus 36:36. Po šeimininkų minutės pertraukėlės varžovai buvo pasiusti į nokdauną, šeimininkai ne tik puikiai gynėsi, tačiau per kelias kėlinio minutes įsūdė penkis tolimus metimus iš eilės ir trečia kėlinį pabaigė susikrovę solidų pranašumą 55:39.

Ketvirtasis kėlinys atrodo, kad liko tik formalumas. Nors svečiai stengėsi dar kibti į atlapus, bet visgi „ECCUA“ ekipa ne tik, kad neleido sumažinti rezultato, tačiau sugebėjo jį padidinti ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 80:51.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, jog: „Kažkaip sunku komentuoti, pirmos varžybos, amžiaus skirtumas, buvo labai grubus žaidimas, aišku dar sezono pradžia ir forma ne pati geriausia.

Svečių ekipa varžybų nekomentavo.„ECCUA“ ekipoje išsikyrė Lukas Dimavičius 26 taškai ir 10 atkovotų kamuolių, Ričardas Brovka pelnė 13 taškų.

„DICE“ ekipoje naudingiausias buvo Audrius Labanauskas įmetęs 15 taškų, Aurimas Cibulskis, Mindaugas Mingaila pridėjo po 10 taškų.

"ECCUA" be vargo įveikė BC "Fobą" (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė "Dice" ekipą (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 21:05 val.)"Korys - 2" nesunkiai įveikė "Dice" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Šakių Splitas" nugalėjo "Dice" ekipą (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 21:46 val.)Po įtemptų ir kovingų rungtynių pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Robotukų armija" po įnirtingos kovos įveikė "ECCUA" (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Eccua“ iškovojo lengvą pergalę (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Eccua" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)"Kėdainiai" pasismagino su "Dice"ekipa (2011 sausio 15 d., šeštadienis, 21:48 val.)"Robotukų Armija" įveikė salės šeimininkus "Dice" krepšininkus (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 21:09 val.)