KREPSINIS.NET vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (54:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 13 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net"

2008 gruodžio 13 d., Šeštadienis, 22:57 val., peržiūros: 5115

Šiandien (12-13) "Aukso" lygos rungtynėse "KK Snaiperiai & Krepšininkas.net"(svečiai) žaidėjai po nesunkios kovos rezultatu 54:75 (10:22, 15:13, 12:19, 17:21) nugalėjo "Krepšinis.net" (šeimininkai) ekipą.

Rungtynes įspūdinga serija 11:0 pradėjo svečių ekipa.Šeimininkams pirmuosius taškus pelnyti pavyko tik įpusėjus kėlinuko pirmąjai pusei. Tvirtai jausdamiesi snaiperiai vedami Š.Dimšos susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Po pirmojo kėlinio svečiai priekyje buvo 12 taškų 10:22.

Antrame ketvirtyje komandos žaidė nerezultatyviai. Pirmieji taškai buvo pelnyti tik įpusėjus ketvirčio laikui.Šeimininkams pavyko priartėti ir sumažinti deficitą iki 5 taškų (25:30). Vis dėlto tai buvo tik maža svečių žaidimo duobė ir iki ilgosios pertraukos jie atstatė turėtą dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 25:35

Trečiame ketvirtyje snaiperiai nepastebimai pradėjo didinti savo persvarą. Nespėdami pagal varžovų diktuojamą tempą šeimininkų ekipa pradėjo žaisti labiau pozicinį žaidimą. Tačiau tas nepadėjo ir deficitas jau šoktelėjo iki 17 taškų 37:54.

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas buvo ištirpęs iki 11 (43:54), tačiau netrukus pakilo dvigubai. Neleidę pelnyti taškų didžiają kėlinio pusę svečiai susikrovė jau triuškinamą pranašumą. Iki kėlinio pabaigos likos kelioms minutėms šeimininkai intensyviai pradėjo mažinti atotrūkį , tačiau jis buvo per didelis , kad panaikinti. Be to svečiai nebuvo nusiteikę užleisti pozicijas ir varžybas užbaigė spaudimu per visą aikštelę. Keletas šeimininkų klaidų aikštės viduryje ir jų pastangos aptirpdyti pranašumą nuėjo niekais. Rungtynės pasibaigė rezultatu 54:75.

Nugalėtojus į pergalę nuvedė naudingiausias varžybų žaidėjas surinkęs net 41 tašką Š.Dimša.

Šiuo metu abi ekipos yra "Aukso" lygos B pogrupio dugne "Krepšinis.net" (1 pergalė ir 7 pralaimėjimai) , o laipteliu aukščiau laimėję šias varžybas "KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" krepšininkai (2 pergalės ir 5 pralaimėjimai).

"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" įrodė savo pranašumą prieš "Autozoom" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:53 val.)"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Bangos Energetika & Diremta" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Krepšinis.net" komandą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" sugebėjo iškovoti pergalę Prienuose (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Autofanai" nepatyrė didesnio vargo nugalėdami "Krepšinis. Net" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Atletas" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiais & Krepšininkas.net" (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:14 val.)"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:51 val.)"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:25 val.)