KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET vs KĖDAINIAI (56:60)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net"

2008 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 4592

Šiandien (12-03), Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Aukso" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai) ekipos. Rungtynės buvo labai nerezultatyvios ir kupinos klaidų. Vis tik, svečiai šiandien kovėsi atkakliau ir jiems šypsojosi sėkmė. Todėl pasibaigus dvikovos laikui, "Kėdainiai" šventė pergalę rezultatu 56:60.

Rungtynės prasidėjo "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik po keleto žaidimo minučių. Krepšininkai ne tik, kad šaudė pro šalį, bet ir neišvengė klaidų. Galų gale, aikštės šeimininkai pirmieji atsidarė savo taškų sąskaitą (4:0). O "Kėdainiai" ėmėsi atsakomųjų veiksmų, tačiau tokio lygio žaidimu jie galėjo užimti tik besivejančiųjų vaidmenį. Kėliniui pasibaigs, 17:10 pirmavo šeimininkai.

Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai vis dar išlaikė pranašumą, bet varžovai jau ėmė kvėpuoti jiems į nugaras. Nors žaidimo tempas buvo pakankamai mažas, komandoms pagaliau pavyko susitvarkyti su klaidomis gynyboje. Krepšininkai turėdavo atakuoti iš nepatogių situacijų, o dėl to dauguma metimų skriedavo pro šalį. Rezultatui tik šiek tiek pasistūmėjus į priekį, "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" vis dar pirmavo 25:21.

Po ilgosios pertraukos "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" komanda įkrito į duobę, o šį momentą labai puikiai išnaudojo "Kėdainių" krepšininkai. Pastarieji tol spaudė varžovus, kol patys išsiveržė į priekį pakankamai saugia distancija (32:41). Aikštės šeimininkai buvo taip sutrikę, jog neatsigavo iki pat kėlinio pabaigos, o svečiai iš Kėdainių spurtavo iki pat laiko pabaigos.

Rungtynių pabaigoje svečiai dar šiek tiek "spustelėjo" ir susikrovė dviženklį pranašumą. "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" bandė vytis ir ketvirčiui einant į pabaigą sumažino deficitą iki penkių taškų (50:55). Tačiau "Kėdainiai" nebepaleido pergalės iš rankų ir užtikrintai pabaigę varžybas, iškovojo pergalę rezultatu 56:60.

"KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Š.Dimša, surinkęs 23 taškus (4 atk. kam.).

"Kėdainių" gretose nesulaikomas buvo T.Mušenkovas – 20 taškų (6 atk. kam.).

"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Vaišvydava" namuose įveikė "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2009 vasario 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Atletas" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiais & Krepšininkas.net" (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:14 val.)"Vaišvydava" tik po dramatiškos kovos nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 00:03 val.)"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:51 val.)"Krepšinis.net" sugebėjo antrą kartą palaužti "KK Snaiperiai - Krepšininkas.net" (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Autozoom" ekipos (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:52 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:30 val.),,Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su ,,KK snaiperiai & Krepšininkas.net " komanda (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Kėdainiai" įveikė "Autozoom" penketą (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:49 val.)