DUMBLAS vs GREEN DEATH (81:76)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

''Dumblas'' vos neprisižaidė su ''Green Death'' ekipa

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 03:47 val., peržiūros: 1751

Gruodžio 16 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "Dumblas" ir "Green Death" komandų. Po pirmojo kėlinio galima buvo manyti kad rungtynės baigsis lengva "Dumblas" pergale, jie po pirmojo kėlinio pirmavo 27:13, bei antrajame kėlinyje tikslesnį puolimą demonstravę "Dumblas" krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 48:28. Trečiąjį kėlinį dviem tritaškiais metimais užbaigusi "Green Death" prisivijo varžovus pagal įmestus taškus kėlinyje ir persvarą liko tapati 20 taškų 69:49. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai galvojo , kad viskas baigta ir atsipalaidavę žaidė paskutines 10 minučių , bet ''Green Death'' ekipa parodę charakterį sugebėjo prisivyti varžovus iki 3 taškų. Vis gi , kad ir kaip svečiai įspūdingai sužaidė ketvirtą kėlinį , pergalei to neužteko. ''Dumblas'' ekipa iškovojo pergalę rezultatu 81:76.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0. ''Green Death'' ekipa pirmus taškus pelnė praėjus 3 minutes kėlinyje. Šeimininkai vis didino rezultatą , o svečiai nerado savojo žaidimo. Įpusėjus kėliniui ''Dumblas'' pirmavo (16:8). Antroji rungtynių pusė vėl gi buvo sėkmingesnė šeimininkų ekipai. Likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes , sekė šeimininkų spurtas 11:5 po kurio rezultatu 27:13 pirmavo ''Dumblas''.

Antrasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis , po truputi ''Green Death'' ekipa įsivažiavo ir pradėjo rinkti taškus. Septintą kėlinio minutę rezultatas buvo (30:20) šiek tiek ''Green Death'' ekipa sumažino savo ekipos atsilikimą. Vis gi antroji rungtynių pusė vėl buvo geresnė ''Dumblas'' komandai , kuri likusią kėlinio dalį pelnė 18 taškų , o svečiai 8 taškus. Po dviejų kėlinių rezultatu 48:28 pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos komandos pradėjo žaisti atkaklų žaidimą. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas y tašką , tada sekė svečių spurtas 6:0 kurie sumažino savo komandos atsilikimą iki 14 taškų. ''Dumblas'' taip pat atsakė 6 taškais be varžovų atsako ir vėl padidino persvarą iki 20 taškų. Kėlinio gale komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis. Po trijų sužaistų kėlinių priekyje 20 taškų skirtumu buvo šeimininkų komanda 69:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo L.Steikūno 2 taškais , o varžovai atsakė spurtu 6:0 , po kurio komandas skyrė 18 taškų. Šeimininkai per greitai patikėją pergalę , žaidė atsipalaidavę ir to pasekoje ''Green Death'' ekipa surengė įspūdingą spurtą 12:0 , po kurio ''Dumblas'' ekipos treneris paprašė minutes pertraukėlės. Likus žaisti kiek daugiau negu 3 minutes kėlinyje rezultatas buvo 10 taškų ''Dumblas'' ekipos naudai. ''Green Death'' ekipos lyderis D.Grušauskas pelnė 8 taškus be varžovų atsako ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 2 taškų. Surimtėją šeimininkų ekipos krepšininkai , išprovokavo keletą pražangų , bei sėkmingai pataikę baudos metimus padidino persvarą iki 5 taškų. Svečiai stebuklo nesukūrė , o šeimininkų ekipa iškovojo pergalę rezultatu 81:76.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Saulius Steikūnas kalbėjo : ''Vyrai nebuvo nusiteikę rimtai kovai šiandien , pergalė maloni , bet pralaimėjimo atveju vis tiek pirmajame ketvirtį būtume išlikę , pirmoji pusė buvo gerą , o antroji pasakyčiau , kad tikras jovalas'' – juokavo ''Dumblas'' ekipos treneris.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai

''Dumblas'' : Tomas Pukelevičius (21 tšk.) , Lukas Steikūnas (10 atk.kam.) ir Paulius Žekonis (6 atk.kam. 7 rez.perd. 6 per.kam.) po (17 tšk.) , Deimantas Baltrušis (9 tšk. 7 atk.kam. 10 rez.perd.)

''Green Death'' : Dalius Grušauskas (32 tšk. 14 atk.kam. 5 išpr.praž. 45 naud.bal.) , Povilas Kliauza (13 tšk.) , Giedrius Blažaitis (11 tšk.)

Po atkaklios kovos ''Dumblas'' nugalėjo ''Kaišiadorys'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:38 val.)"BC Ambi" nepasipriešino "Green Death" ekipai (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Dumblas" beveik pasiektą pergalę atidavė "Galera" ekipai (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:49 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi "Green Death" pergale (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Kulautuvos" penketukas pademonstravo geležinį charakterį ir parklupdė "Green Death" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Galera" nesunkiai įveikė "Green Death" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:49 val.)Kauno Liberalai ketvirtame kėlinyje pranoko Green Death (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Veiverių Amberis" lengvai įveikė "Green Death" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Veiverių Amberis" rungtynių pabaigoje palaužė "Green Death" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 23:28 val.)