DUMBLAS vs KAIŠIADORYS (77:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos ''Dumblas'' nugalėjo ''Kaišiadorys''

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1522

Sekmadienį, vasario 24 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Dumblas" (šeimininkai) ir "Kaišiadorys" (svečiai). Rungtynes spurtu pradėjo "Dumblas" , tačiau šeimininkai nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir "Kaišiadorys" trečiajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą. Vis tik po atkaklios kovos ir tiksliau sužaistas ketvirtasis kėlinys ''Dumblui'' leido švęsti pergalę rezultatu 77:69.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sausa ''Kaišiadorių'' ekipos atkarpa 4:0 , bet apšilę šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai , toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir ''Dumblas'' spurtavo 7:0 ir jau įsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu (14:6). Antroji kėlinio pusė sėkmingiau klostėsi šeimininkams , ''Kaišiadorys'' sunkiai rinko taškus , o tuo pasinaudoją šeimininkai vis didino pranašumą. Likus žaisti dvi minutes kėlinyje ''Dumblas'' turėjo 6 taškų pranašumą (16:8) , bet svečiai atsakė 5:0 ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų , vis gi pačioje kėlinio pabaigoje ''Dumblas'' dar kartą spurtavo 7:0 ir po pirmųjų dešimties minučių įgijo jau dviženklį 10 taškų pranašumą 23:13.

Antrajame kėlinyje svečiai atrodė pasimetę , o šeimininkai pradėdami ketvirtį spurtavo 10:3 , taip įgydami jau 17 taškų pranašumą (33:16). Likusią kėlinio dalį viskas pasikeitė. Prieš paskutinę kėlinio minutę rezultatas išliko toks pat , tačiau ''Kaišiadorių'' ekipos žaidėjas S.Žičkus pelnė 12 taškų iš eilės ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 5 taškų (33:28) , negana to , tritaškį metimą smeigė dar vienas svečių ekipos žaidėjas M.Jankūnas ir persvarą ištirpo iki 2 taškų. Paskutinę kėlinio ataką sėkmingai sužaidę šeimininkai spėjo pelnyti du taškus ir padidinti pranašumą iki 4 taškų. Rezultatu 35:31 pirmavo ''Dumblas''.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai atrodė šiek tiek sutrikę, o tuo pasinaudodami jų varžovai pradėjo mažinti pranašumą, kuris po šios kėlinio ištirpo iki 2 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo 8 taškus pelnęs M.Jankūnas. Rezultatas po trijų kėlinių – 54:52.

Ketvirto kėlinio pradžioje žaidimas išsilygino , vienu momentu svečiai buvo įsiveržę į priekį , bet greitai šeimininkai atstatydavo jį. Likus žaisti 2 minutes kėlinyje rezultatas buvo lygus (67:67) , tada ''Kaišiadorių'' ekipos žaidėjas T.Butkevičius pelnė du taškus ir išvedė savo komanda į priekį. Po minutes pertraukėlės pasitarę ''Dumblas'' ekipos žaidėjai rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą. ''Kaišiadorys'' komandai neužpuolus krepšio teko pažeidinėti taisykles , o užtikrintai metę baudos metimus šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 77:69.

Po rungtynių ''Dumblas'' ekipos treneris Saulius Steikūnas teigė : ''Rungtynes pradėjom užtikrintai , po pirmųjų dešimties minučių susikrovėm dešimties taškų pranašumą , varžovai metė daug tritaškių ir nelabai sekėsi juos pataikyti , tačiau antrajame kėlinyje lankas jiems atsirišo ir mūsų pranašumas ištirpo iki keturių taškų. Antroje rungtynių pusėje žaidėm labiau susikaupę , negu varžovai , manau dėl to ir pavyko iškovoti pergalę''.

''Dumblas'' : L.Steikūnas (25 tšk. 17 atk.kam. 8 išpr.praž.) , Paulius Žekonis (16 tšk. 8 rez.perd. 6 išpr.praž.) , P.Kvedaras ir R.Šiumeta po (11 tšk.)

''Kaišiadorys'' : M.Jankūnas (23 tšk.) , S.Žičkus (12 tšk.) , T.Butkevičius (11 tšk. 15 atk.kam.) , E.Černiauskas (10 tšk.)

''Dumblas'' vos neprisižaidė su ''Green Death'' ekipa (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 03:47 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)Po įnirtingos kovos SK "Mattas" nugalėjo "Dumblą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 18:19 val.)Po atkaklios kovos "Kaišiadorių" ekipa priartėjo vienu žingsniu link ketvirtfinalio (2013 kovo 29 d., penktadienis, 21:48 val.)"ICE" gavo antausį nuo "Kaišiadorių" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:11 val.)Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Rokų keramika“ palaužė „Kaišiadorių“ ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:28 val.)Kėdainiai neturėjo jokių šansų prieš Kaišiadoris (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:35 val.)