VĖJAS vs ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (67:54)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:45 val. @ Prienų savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 5, Prienai, LT-59140

Po sunkios kovos pergalę šventė "Vėjas"

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 00:19 val., peržiūros: 1600

Antradienį, Gruodžio 12 dieną, Prienų savivaldybės sporto centro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, C pogrupio, rungtynės, tarp "Vėjo" (šeimininkai) ir "Eleketrėnų Senosios Versmės" (svečiai) ekipų. Atkakli kova vyko visų rungtynių metu, tačiau antroje rungtynių pusėje šiek tiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie paskutinį ketivirtį sužaidė ramiau, užtikrinčiau ir šventė pergalę. Rungtynių rezultatas – 67:54 (13:14, 15:18, 21:14, 19:8).

Pirmą kėlinuką penkiais iš eilės taškais pradėjo svečių komandos krepšininkai. M.Kaminskas pataikė dvitaškį, o B.Budraitis pridėjo taiklų tolimą metimą. Tačiau šeimininkai neturkus atsakė keturiais taškais iš eilės ir sumažino skirtumą. Viso kėlinio metu vyko kova taškas į tašką. Kėliniui artėjant į pabaigą I.Snapaitis, dvitaškiu metimu, išvedė šeimininkus į priekį, bet jų varžovai netrukus atsakė tuo pačiu ir po pirmo kėlinio įgavo minimalų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 13:14.

Antrą ketvirtį vėl geriau pradėjo svečiai. Jie surengė dar vieną mini spurtą ir įgijo jau penkių taškų pranašumą. Deja, jo išlaikyti jiems nepavyko, nes jau kitos atakos metu Ž. Ž. Mikušausas smeigė tritaškį ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo sužaisti atkarpą 0:9, kuri leido jiems atitrūkti jau dviženkliu taškų skaičiumi. Tačiau šeimininkai kėlinio pabaigoje atsakė spurtu 7:0 ir ilsėtis išėjo turėdami penkių taškų deficitą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 27:32.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų tritaškėmis „bombomis“. Du tritaškius kėlinio pradžioje smeigė A.Marchockis, dar vieną pridėjo A.Liuiza. Taip šeimininkai sugebėjo patys įgyti keturių taškų pranašumą. Tačiau ilgai jie jo neišlaikė ir po dar vienos geros svečių atkarpos, 0:7, šeimininkai vėl prarado iniciatyvą. Daugiausiai prie šio svečių spurto prisidėjo M.Kaminskas pelnęs penkis taškus. Vėliau šiame kėlinuke komandos dar kelis kartus keitėsi geromis atkarpomis, taip kelis kartus keitėsi ir pirmaujanti komanda, bet kėliniui artėjant į pabaigą I. Snapaičio tritaškis ir T. Kavaliausko baudos metimas suteikė šeimininkams dviejų taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 48:46.

Ketvirtą ketvirtį šeimininkai vėl pradėjo spurtu, kuris leido jiems įgyti jau devynių taškų pranašumą. Svečių žaidimas šiame ketvirtyje atrodė pakrikęs, jie bandė varžovus pasivyti skubotais metimais, kurie nepasiekdavo tikslo. Kėlinio pabaigoje savo pergalę šeimininkai užtikrino taikliais baudų metimais. Rezultatas po rungtynių – 67:54.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Rytis Vičkačka kalbėjo : "Pasakysiu trumpai. Kai švilpia „klounai“, tai sunku ir žaisti. Daug metų žaidžiame tiek Vilniaus lygoje, tiek čia, bet pirmą kartą susidūrėme su tokiu tiesiog elementarių dalykų nežinojimu. Ir jeigu kažko paklausi teisėjo, tai jis sako pasiskaityk vadovėlį, tai manau jiems tai reikėtų padaryti patiems.“

Šeimininkų komandos treneris Aurimas Liuiza sakė: „Šiandien buvom kažkokie miegantys, vakar pralaimėjom „ BC Grizliams“, gal dėl to sunkiai įsivažiavom. Teisėjai leido šiandien super kietą kovą, mums buvo labai sunku atsilaikyti prieš Elektrėnų grubų žaidimą. Tačiau vėliau radom tą savo žaidimą, pabėgom į greitas atakas ir tai lėmė mūsų pergalę. “

"Vėjas" - Artiomas Marchockis 22 tšk., Žilvinas Mikušauskas 13 tšk., Ignas Snapaitis 10 tšk.

"Elektrėnų Senoji Versmė" - Marius Kaminskas 22 tšk., Rytis Vičkačka 8 tšk., Giedrius Pargaliauskas 7 tšk.

Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Šernai" pasiekė pergalę prieš "Vėją" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)Atkakliose rungtynėse Elektrėnuose, pergalę šventė svečiai iš Kauno (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:57 val.)"Gazuotas pienas" lengvai įveikė "Vėją" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)"VU KHF" paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Elektrėnų "Senosios Versmė" panosės (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)"Gazuotas pienas" vos neišleido pergalės iš rankų (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:14 val.)Puikiai startavę "Ice" krepšininkai išsivežė pergalę iš Prienų (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 06:19 val.)