ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ vs KAUNO ŠVOGERIAI (62:78)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Atkakliose rungtynėse Elektrėnuose, pergalę šventė svečiai iš Kauno

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:57 val., peržiūros: 1665

Gruodžio 9d. Elektėnų profesinio mokymo centre, įvyko C lygos "TopSport" rungtynės. Šeimininkai Elektrėnų ''Senoji versmė'' priimė svečius ''Kauno švogeriai''. Atkakliose rugtynėse, 2-ąją šio sezono pergalę šventė ''Kauno švogeriai''.

Rungtynes iškart geriau pradėjo ''Kauno švogeriai'' laimėjo atkarpą 10-0. Penktąją minutę šeimininkai jau buvo šiek tiek atsitiesę ir sušvelninę atsilikimą perpus (7-14). Kėlinio pabaigoje, daug tritaškių metimų skriejo pro šalį ir ''Kauno Švogeriai' po pirmojo kėlinio jau pirmavo 12 taškų skirtumu.(14-26).

Antrojo kėlinio pradžią, geriau sužaidė šeimininkai po taiklaus E.Guobio tritaškio ir kelių dvitaškių be atsako ''Kauno švogerių'' pranašumas buvo sumažėjes iki 9-nių taškų (24-33). Antroje pusėje ''Kauno švogeriai'' puikiai atidirbo gynyboje. Šeimininkams antroje pusėje pavyko taškus rinkti tik nuo baudų metimo linijos, tuo tarpu svečiai užtikrintai rinko taškus ir susikrovė 17-niolikos taškų pranašumą (30-47).

Antroje rungtynių pusėje rankų tikrai nekėtino nuleisti šeimininkai. Trečiajį ketvirtį iškart pradėjo taiklu tritškiu ir dviem dvitaškiais (37-47). Antroje pusėje svečiai į šeiminkų spurtą atsakė 5-kiais taškais be atsako ir vėl susigražino 15-likos taškų persvarą. Likus minutei iki trečiojo ketvirčio pabaigos 5-kis taškus vėl nubraukė Elektrėnų ''Senoji versmė'' ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų, bet sėkmingai paskutinią ataką sužaidė P.Jakučionis kurio taiklus dvitaškis paliko 12-likos taškų pranašumą. ( 47-59).

Ketvirtąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo šeimininkai ir sumažino atotrūkį iki 9 taškų 50-59. Įtampa tarp žaidėjų vis didėjo, du dvitaškius iš eilės pataikė svečiai susigražino 13 likos taškų pranašumą. Likus 3-trims minutėms iki susitikimo pabaigos skirtumas buvo vis dar 10-šimt taškų 60-70). Šeimininkai, bandė rungtynės išgelbėti tritaškiais, bet šie nekrito ir skirtumas išaugo iki 16likos taškų (62-78). ''Kauno švogeriai'' šventė antrąją pergalę šiame sezone.

Po rungtynių ''Kauno švogerių'' trenerio Igno Jonauskio mintys: '' Labai patiko važybos, labai smagu, jog mums pavyko iškart atsiplėšti. Tuomet pradėjom ramiau žaist, atsipalaidavom, pajautėm ritmą gerą, kurį stengėmes išlaikyt, aišku visko buvo. Šeip priešininkai neblogai lošė, jiems būtų atkaklesnės varžybos buvę, jei iškart nebūtų mūsų taip paleidę. Šeip protingai žaidė, daug klaidų nedarė''.

Po pralaimėtų rungtynių Elektėnų ''Senosios versmės'' žaidėjas nuogastavo jog pralošė pirmąsias namų rungtynes ir palinkėjo sekmės varžovams ir tiks kitą kart laimėti.

''Kauno švogerių'' komandoje išsiskyrė: R.Šapalas (17 pts), L.Rekštys (16 pts), E.Guobis (12 pts).

Elektrėnų ''Senosios versmės'' gretose naudingiausi buvo: M.Kaminskas (19 pts), R.Vičkačka (18 pts), R.Dručiūnas (10 pts)

Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Po sunkios kovos pergalę šventė "Vėjas" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:19 val.)"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė atnešė pergalę "Krepšininkas.net" komandai (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse, triumfavo ''Kauno švogeriai'' (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:35 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Komanda X" įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:42 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)