FILTER vs LYTAGRA (64:94)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Radvilėnų vidurinė mokykla, Radvilėnų pl. 7, Kaunas LT-50258

Užtikrinta "Lytagros" pergalė

2008 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 4744

Radvilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių+“ lygos A pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Filter“ (šeimininkai) ir „Lytagros“ (svečiai) komandos. Svečių ekipoje rungtynėms buvo registruoti tik 5-i krepšininkai, tačiau tai jiems nesutrukdė iškovoti triuškinančios pergalės rezultatu 94:64 (25:11; 32:20; 18:21; 19:12).

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė „Filter“ komanda, tačiau „Lytagra“ greitai rezultatą išlygino (2:2). Kurį laiką vyko lygus krepšinis (5:5), tačiau tada svečiai spurtavo 5:0 ir „Lytagros“ komanda, kaip paaiškėjo vėliau, išsiveržė į priekį visam laikui (10:5). Nors vėliau A.Marcinauskas („Filter“) pataikė du tolimus metimus, tačiau svečiai atakavo dar taikliau – jie pataikė po tris dvitaškius bei tritaškius šūvius ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių „Lytagra“ pirmavo rezultatu 25:11.

Antrajame kėlinyje vyravo puolimas, tuo tarpu apie gynybą abi komandos beveik negalvojo – per šį ketvirtį viso buvo pelnyta 52 taškai. Puikiai „Filter“ atakavo iš trijų taškų zonos (4/7), tuo tarpu svečiai pasižymėjo iš po krepšio – 11-a taiklių dvitaškių iš 14-os bandymų. Visgi šį kėlinį laimėjo taip pat „Lytagros“ ekipa (32:20), o prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė jau 26-i taškai (57:31).

Trečiajame kėlinyje žaidimo tempas sulėtėjo, tačiau tai nesutrukdė komandoms demonstruoti rezultatyvaus krepšinio (21:18 „Filter“ naudai). Ketvirčio pradžioje vyko apylygis žaidimas, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo kiečiau gintis, o svečiai „sugebėjo“ pramesti 5-is baudų metimus. Visgi prieš paskutinį ketvirtį užtikrintai pirmavo „Lytagros“ komanda (75:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vyko lygus krepšinis, nors „Filter“ ekipa stengėsi žaisti greitai, tuo tarpu „Lytagra“ bandė lėtinti žaidimą. Visgi antroje ketvirčio pusėje svečiai spurtavo 11:0 ir taip galutinai nulėmė rungtynių baigtį – po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę rezultatu 94:64 šventė „Lytagros“ krepšininkai.

Visi 5-i „Lytagros“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė D.Baltušis (35 taškai), S.Morkūnas (24) ir A.Buteikis (15). Puikiai dėl kamuolių kovojo T.Pribušauskas (23 atk. kam.) ir G.Jasenauskas (16).

„Filter“ komandoje pastebimiausi buvo A.Beliauskas (23 taškai, 19 atk. kam.), D.Šipkauskas (20 taškų) ir A.Marcinauskas (19).

Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)Fantastiška „Lytagra“ pergalė (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:41 val.)Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:51 val.)"Lytagra" iškovojo nesunkią pergalę (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 20:32 val.)"Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:23 val.)Pirmoji „Filter“ komandos pergalė (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:19 val.)Niekaip nepavyksta iškovoti pergalės "Filter" ekipai (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)"Lytagra" nugalėjo "Servisa - ICT" ekipą (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Lytagra" iškovojo sunkią pergalę prieš "Sistematiką" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:40 val.)