ELEKTRO MONTUOTOJAS vs FILTER (85:87)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 17 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Pirmoji „Filter“ komandos pergalė

2009 vasario 17 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 3800

Šiandien (02.17) Kauno technikos kolegijos sproto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp vietos „Elektromontuotojo“ ir aikštelės svečių – „Filter“ krepšininkų. Labai permainingose rungtynėse, kuriuose labai dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, viską lėmė paskutinės rungtynių minutės, kurios palankesnės buvo dar pergalės skonio neragavusiems svečiams. „Filter“ sventė pergalę rezultatu 85-87.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taiklia šeimininkų komandos ataka, tačiau į ją svečiai atsakė septyniais taikliais taškais, po kurių „Filter“ pranašumas išaugo iki 5 taškų, šio pranašumo svečiai nepaleido iki kėlinio galo ir laimėjo primą ketvirtį rezultatu 22-27.

Antrame rungtynių kėlinyje abi komandos žaidė gerai apgalvotą, neskubotą krepšinį. Apsikeitusios laikliais dvitaškiais jos žaidė gana tolygiai, tačiau kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Filter“ ir sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 10 taškų (30-40). Po minutės pertraukėlės įvykiai aikštelėjė ir vėl apsivertė „aukštyn kojom“, nes po šeimininkų komandos spurto svečių turėta persvara beveik visai ištirpo. Antrasis rungtynių kėlinys baigėsi vos vieno taško „Filter“ pranašumu 44-45.

Po pertraukos žaidimo tempas dar šiek tiek sulėtėjo, tačiau abi komandos atakavo taikliai. Šį kėlinį geriau žaidė aikštelės šeimininkai ir sugebėję įsiveržti į priekį laimėjo trečiąjį ketvirtį rezultatu 61-57.

Paskutiniame kėlinyje sprendėsi rungtynių nugalėtojas. Kėlinio viduryje rezultatas ir vėl tapo lygus. Viskas tarsi prasidėjo iš naujo, tačiau likusią atkarpą geriau sužaidė svečiai ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 85-87.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris E.Žabas džiaugėsi pergale ir stebėjosi, kad nepačios geriausios sudėties sugebėjo įveikti varžovą ir išsivežti pergalę.

Užtikrinta "Lytagros" pergalė (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.)"Topo centras" sutriuškino "Filter" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 21:07 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Topo centras" ir toliau skina pergales (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)"Filter" įveikė "Sistematika" komandą (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Elektro montuotojas" po įtemptos kovos nugalėjo "Sistematiką" (2009 sausio 20 d., antradienis, 20:33 val.)Niekaip nepavyksta iškovoti pergalės "Filter" ekipai (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)