KAUNO LIBERALAI vs VU KHF (63:91)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 21 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"VU KHF" sutriuškino "Kauno Liberalus"

2013 balandžio 21 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1450

Sekmadienį (04.21) Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko Pavasario "Sportturas" taurės 2013 komandos "Kauno Liberalai" (šeimininkai) ir "VU KHF" (svečiai). Jau nuo pirmųjų minučių "VU KHF" demonstravo aukštesnio lygio žaidimą ir netrukus išsiveržė į priekį, bei laimėjo ketvirtį 11 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje svečiai padidino skirtumą iki 23 taškų. Sulig kiekviena minute "VU KHF" tolo nuo savo persekiotojų ir lengvai pasiekė pergalę (63:91).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu (11:3). Vėliau "Kauno Liberalai" atsakė trimis rezultatyviomis atakomis, bei sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Vis tik ketvirčio pabaigoje "VU KHF" dar labiau padidino savąjį pranašumą, kol pasiekė 11 taškų (13:24).

Antrajame kėlinyje šeimininkai nebuvo tokie pasyvūs ir ketvirčio pradžioje pasirodė gan neblogai. Tačiau įsibėgėjus kėliniui "VU KHF" vėlgi parodė savo charakterį ir dar labiau padidino skirtumą tarp ekipų (27:50).

Trečiąjį kėlinį "Kauno Liberalai" pradėjo truputį sumažindami atsilikimą. Įsibėgėjus kėliniui svečiai vėlgi demonstravo savąjį pranašumą ir po šio ketvirčio sukaupė jau 40 taškų kraitį (37:77).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai pasirodė neblogai. Po pirmosios atkarpos skirtumą sušvelnino 29 taškų. Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė labai panašiai ir tai lėmė, jog skirtumas beveik nepakito. Taigi lengvą pergalę į savo sąskaitą įsirašė "VU KHF" (63:91).

"VU KHF" ekipą į pergalę vedė Vytis Bulkevičius (19 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Gintaras Sabas (19 tšk. 11 atk. kam. dvigubas dublis) Martynas Grušauskas (15 tšk. 4 atk.kam).

"Kauno Liberalų" komandos gretose pasižymėjo Domas Sirgedas (11 tšk. 9 atk.kam) Simonas Kairys (27 tšk. 5 atk.kam) Leonas Stirbys (11 tšk. 10 rez.perd)

"VU KHF" komandos strategas teigė: "Penktos rungtynės per sezoną žaidžiant su ta pačia komanda. Šiandien atsipalaidavę žaidėme, tai taip ir gavosi".

"Kauno Liberalų" komandos treneris kalbėjo: "Pritrūko jaunystės šiandien. Nemažai taškų praleidome ir bus pasiruošimas naujam sezonui".

Pavargau.lt nepaliko jokių šansų Kauno Liberalams (2013 balandžio 09 d., antradienis, 06:45 val.)"VU KHF" įrodė savo pranašumą prieš "Pavargau.lt" (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:34 val.)"VU KHF" per du kėlinius susidorojo su "Vilniaus rinktine" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Pauliukai" pranoko "VU KHF" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kauno liberalai" neturėjo jokių vilčių prieš "Vilniaus rinktinę" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:20 val.)