KAUNO LIBERALAI vs VILNIAUS RINKTINĖ (40:58)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Kauno liberalai" neturėjo jokių vilčių prieš "Vilniaus rinktinę"

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 12:20 val., peržiūros: 1937

Balandžio 14 dieną įvyko „Sportturas“ taurės rungtynės kuriose susitiko „Kauno liberalai“ ir „Vilniaus rinktinė“. Pirmąjį kėlinį beviltiškai sužaidę „Kauno liberalai“ nebespėjo atsigauti visų rungtynių metu. Rungtynių metu „Kauno liberalams“ pradėjus mažinti skirtumą, „Vilniaus rinktinė“ surengdavo nedidelį spurtą ir vis išlaikydavo dviženklę persvarą. Savo lyderių vedina „Vilniaus rinktinė“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 58:40

Pirmajame kėlinyje galima sakyti žaidė tik du žaidėjai tai „Vilniaus rinktinės“ lyderiai Rokas Rolis ir Marius Lavrovas, jei kartu pelnė 16a iš 18iolikos svečių taškų, o „Kauno liberalai“ per pirmąjį kėlinį sugebėjo pelnyti tik penkis taškus. Taip pat sunkiai stabdydami svečių gynėjus „Kauno liberalai“ greitai prisirinko pražangų, tad turėjo žaisti kiek atsargiau. Po pirmojo kėlinio rezultatu 18:5 pirmavo „Vilniaus rinktinė.

Antrajame kėlinyje šalto dušo atsigavę „Kauno liberalai“ taip pat surengė rezultatyvią atkarpą 10:0 ir sumažino deficitą iki vienaženklio skaičiaus. Tačiau kitoje kėlinio pusėje vėl šeimininkų žaidimas išsibalansavo, jie pradėjo daug klysti, bei leido varžovams greitomis atakomis pelnyti lengvus taškus. Kėlinio pabaigoje dar pelnyti du „Kauno liberalų“ taškai lėmė kad įpūsėjus rungtynėms rezultatas buvo 28:20 „Vilniaus rinktinės“ naudai.

Trečiajame kėlinyje svečius į priekį vedė Gediminas Latvis kuris vienas galėjo rengti atakas. Pelnęs pagrindinę dalį komandos taškų jis vėl sugrąžino savo komandai dviženklę persvarą. „Kauno liberalai“ turėjo vienintelį būdą kaip stabdyti varžovų atakas, tai pražangos, bet ir šis būdas nėra amžinas.

Kadangi „Kauno liberalai“ turėjo mažai žaidėjų ant atsarginių suolelio, o greitai renkamos pražangos įtakojo, tai kad „Vilniaus rinktinė“ galėjo pulti prieš kiek atsargesnius, bei pavargusius varžovus. Skirtumas tarp komandų augo ir įpusėjus kėliniui jau buvo aišku kad intrigos nebus ir bereikia atlikti formalumus. Paskutinės rungtynių minutės pasižymėjo netaikliais abiejų komandų baudų metimais. Galutinis rungtynių švilpukas skelbė kad rezultatu 58:40 lengvą pergalę iškovojo „Vilniaus rinktinė“

„Vilniaus rinktinės“ treneris po rungtynių sakė: Praeitame turnyre sezoną baigėme gana anksti, turėjome tam tikrų bėdų, nesusirinkdavome, šį kart to išvengti pavyko. Sunkiai pradėjom, bet varžovai nebuvo tokie galingi kad negalėtume jų sustabdyti, pagerinę gynybą, bei surengę rezultatyvių atkarpų įgijome persvarą ir beliko ją išlaikyti. Dar tik sezono pradžia, varžybų pradžia, tad tikimės kad demonstruosime dar geresnį žaidimą.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

paulis2013 balandžio 16 d., 08:08 val.

Vilniaus komandos statistika  labai įdomi. Ar komanda sugebės iki taurės pabaigos įrašyti bent penkis žaidėjus?

"VU KHF" per du kėlinius susidorojo su "Vilniaus rinktine" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:40 val.)Pavargau.lt nepaliko jokių šansų Kauno Liberalams (2013 balandžio 09 d., antradienis, 06:45 val.)"Vilniaus rinktinė" iškovojo sunkią pergalę (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 23:29 val.)"VU KHF" sutriuškino "Kauno Liberalus" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)