KAUNO JULIJANAVOS KATALIKIŠKA VIDURINĖ MOKYKLA vs KAUNO S.DARIAUS IR S.GIRĖNO GIMNAZIJA (103:76)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 balandžio 22 d., Ketvirtadienis, 13:45 val. @ Kauno Julijanavos katalikiškos mokyklos sporto salė, Bitininkų g. 31

Julijanavos ekipa neutralizavo A.Sakalauską ir pateko į "Krepšinis.net" turnyro ketvirtfinalį

Nugalėtojų lyderis - nesustabdomas Edgaras Ulanovas
2010 balandžio 22 d., Ketvirtadienis, 19:21 val., peržiūros: 4478
Ketvirtadieni, Julijanavos katalikiškosios vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Krepšinis.net" turnyro aštuntfinalio susitikimas, kuriame susigrūmė Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla (šeimininkai) ir S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi ir įgijusi nemažą pranašumą rungtynes laimėjo "Julijanavos" vidurinė 103:76 (26:15, 26:11, 27:22, 24:28).

Rungtynės prasidėjo taikliu T.Dimšos dvitaškiu (0:2), tačiau jau kitos atakos metu tritaškį pataikė A.Šukys ir išvedė savo komandą į priekį. Neilgai trukęs tritaškį švystelėjo A.Sakalauskas, kuris šiose rungtynėse buvo visiškai "išjungtas" ir tai buvo viena pagrindinių "Julijanavos" pergalės priežasčių. Visgi A.Šukys atsakė dar vienu tritaškiu ir sukėlė didžiules ovacijas, kurios tarsi įkvepė šeimininkus ir paskatino juos spurtuoti. Būtent po spurto 14:2, Julijanavos ekipa įgijo dviženkli pranašumą (17:7). Kėliniui besibaigiant šeimininkai dar šiek tiek padidino skirtumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo (26:15).

Antrajame kėlinyje pranašumas ir toliau augo. Daugiausiai E.Ulanovo ir M.Valaičio vedami, Julijanavos mokyklos krepšininkai padidino skirtumą iki septyniolikos taškų (37:20). Tačiau šeimininkai ir toliau smaginosi ir nežadėjo atsipalaiduoti. Per likusį kėlinio laiką leidusi pelnyti vos šešis taškus, Julijanavos komanda pati įmetė 15 ir susikrovė dar solidesnį pranašumą (52:26).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai atrodė nusiteikę sumažinti skirtumą, tačiau visos jų pastangos buvo bevaisės. Viskas ką pavyko pasiekti svečių komandai – neleisti didinti skirtumo. Visgi praėjus pusei ketvirtojo kėlinio skirtumas vėl šoktelėjo (72:42). Panašus skirtumas išsilaikė iki pat kėlinuko pabaigos (79:48).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Kėlinio pradžioje po M.Valaičio, A.Šukio ir L.Jarašiaus taškų skirtumas išaugo beveik iki keturiasdešimties taškų (85:48), tačiau tai nebuvo didžiausias skirtumas. Svečiai po penkių iš eilės I.Jančiuko taškų sumažino skirtumą iki 32 taškų, tačiau M.Valaitis kartu su E.Ulanovu pataikė šešis taškus be atsako ir pasiekė rekordinę persvarą (91:53). Tačiau šiek tiek vėliau gimnazistai pataikė keturis tritaškius ir vėl sumažino skirtumą iki trisdešimties (95:65). Baigiantis rungtynėms svečiai "atloše" dar tris taškus, tačiau baigė pasirodymą "Krepšinis.net" taurėje pralaimėje "Julijanavos" katalikiškajai vidurinei mokyklai (103:76).

Po pralaimėjimo A.Sakalauskas teigė, jog varžovai buvo stipresni. Jie pataikė, mes nepataikėme, jiems padėjo namų sienos, sava aikštė. Teisėjų kaltinti negaliu, nes pralaimėjome nemažu skirtumu, tačiau keletas iš sprendimų buvo tiesiog nesuvokiami.

Laimėtojų treneris teigė, jog komanda sužaidė taip kaip galėjo. Manau šiandien buvo mūsų diena. Pataikėme ir iš toliau ir apsigynėme, neblogai kovojome dėl atšokusių kamuolių. Esu patenkintas savo komandos žaidimu.

"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla": E.Ulanovas 33 (17 atk.kam, 6 rez.perd, 6 blk), M.Valaitis 30 (23 atk.kam, 7 rez.perd), A.Šukys 11 taškų.

"S.Dariaus ir S.Girėno gimnazija": T.Dimša 24 (10 atk.kam, 5 rez.perd.), I.Jančiukas 16, P.Kozlovas 11, A.Sakalauskas 10 taškų (6 per.kam).
Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla antrą kartą pranoko Kauno "Saulės" gimnazistus (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 15:20 val.)"Krepšinis.net" turnyro soste Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla (2010 gegužės 29 d., šeštadienis, 17:15 val.)Kauno grandų dvikovoje pranašesni buvo Kauno "Julijanavos" katalikiškos vidurinės mokyklos krepšininkai (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 16:28 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla ir toliau žengia be pralaimėjimų (2010 kovo 30 d., antradienis, 16:56 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Santaros" gimnazija (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 19:39 val.)KKL "Krepšinis.net" taurės čempionai nukarūnuoti (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 19:16 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo išsvajotąją pirmąją pergalę (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 17:00 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla rungtynių pabaigoje palaužė "A.Smetonos" vidurinės mokyklos auklėtinius (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 14:47 val.)"Aušros" gimnazija netekusi Ž.Skučo, neatsilaikė prieš "Julijanavos" katalikiškąją vidurinę mokyklą (2010 balandžio 13 d., antradienis, 16:25 val.)Julijanavos jaunimas patyrė pirmąjį pralaimėjimą, po pratęsimo nusileidęs "A.Smetonos" vidurinei mokyklai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 15:54 val.)