KAUNO "SAULĖS" GIMNAZIJA - "MONEY GYM" vs KAUNO "AUŠROS" GIMNAZIJA (73:64)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 08 d., Ketvirtadienis, 13:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

Kauno "Saulės" gimnazija - "Money Gym" namuose įveikė Kauno "Aušros" gimnaziją

Tomo Banio griežtas vadovavimas vainikuotas pergale
2010 balandžio 08 d., Ketvirtadienis, 15:27 val., peržiūros: 7423
Ketvirtadienį, Balandžio 8 dieną, „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Krepšinis.net“ taurės „Kaunas B“ grupės varžybos, kuriose aikštės šeimininkai Kauno „Saulės“ gimnazija – „Money Gym“ rungtyniavo su svečiais Kauno „Aušros“ gimnazija. Pirmo kėlinio pirmoje pusėje vyko atkakli kova, o vėliau „Saulės“ gimnazijai pavyko spurtuoti bei įgyti aštuonių taškų pranašumą (21:13). Antro kėlinuko pradžioje „Aušros“ gimnazija prisivyjo varžovus (21:19) bei išlaikė apylygį rezultatą iki pirmos varžybų pusės pabaigos (33:30). Trečiame kėlinyje išryškėjo šeimininkų pranašumas. Po „Saulės“ gimnazijos spurto 7:0 ketvirčio pradžioje šeimininkai įgijo 10 taškų pranašumą (40:30), kurį iki kėlinio pabaigos dar labiau padidino (62:48). Tik ketvirto kėlinio gale svečiam pavyko šiek tiek sumažinti „Saulės“ gimnazijos pranašumą, o rungtynės baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 73:64. Tai buvo trečioji „Saulės“ gimnazijos pergalė „Krepšinis.net“ taurėje.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai. Nors pirmi varžybose į priekį išsiveržė „Aušros“ gimnazijos žaidėjai, netrukus du tritaškius pataikė „Saulės“ gimnazija (6:4). Sužaidus beveik keturias minutes rezultatas buvo lygus (6:6), o M.Gudelevičius dviem taikliais baudų metimais rezultatą persvėrė svečių komandos naudai (6:8). Keturių minučių atkarpą puikiai sužaidė „Saulės“ gimnazija, po kurios spurto (12:0) komandas skyrė 10 taškų (18:8). Ž.Skučas taikliu tritaškiu šeimininkų pranašumą sumažino (18:11), o likus minutei iki kėlinio pabaigos tuo pačiu atsakė „Saulės“ gimnazijos žaidėjas T.Krištaponis (21:11). Per paskutinę ketvirčio minutę „Aušros“ gimnazijai pavyko varžovų persvarą sumažinti iki aštuonių taškų (21:13). Pirmame kėlinyje „Saulės“ gimnazija pataikė šešis iš dešimt mestų tritaškių.

Antras ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Pirmas keturias minutes „Saulės“ gimnazijos krepšininkam nepavyko pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo rezultatu 0:6 bei sumažino šeimininkų pranašumą iki dviejų taškų (21:19). Sužaidus daugiau nei keturias minutes M.Malijonis pelnė pirmuosius šeimininkų taškus šiame kėlinyje (23:19). Netrukus M.Gudelevičius pelnė dvitaškį, o po P. Nausėdos tritaškio vieno taško persvarą įgijo svečiai (23:24). Sužaidus daugiau nei šešias minutes M.Malijonis pelnė dar du taškus, šį kart su varžovo pražanga (26:24). Aikštėje toliau vyko atkakli kova. Likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos rezultatas buvo lygus (28:28). P.Nausėda dvitaškiu sugrąžino persvarą „Aušros“ gimnazijai, bet paskutinę kėlinio minutę T.Krištaponis pelnė dvitaškį ir tritaškį (33:30).

Trečio ketvirčio pradžioje „Saulės“ gimnazija pelnė septynis taškus be atsako ir antrą kart šios dienos varžybose įgyjo dviženklį pranašumą (40:30). Sužaidus dvi su puse minutės T.Krištaponis pataikė dar vieną tritaškį (43:32). Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 50:40. Iki paskutinės kėlinio minutės šeimininkam pavyko išlaikyti įgytą pranašumą, o dešimtą minutę du taiklūs M. Staniukaičio dvitaškiai leido „Saulės“ gimnazijai persvarą dar labiau padidinti. Sužaidus tris ketvirčius 14 taškų persvarą turėjo šeimininkai (62:48).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. I.Baltokas taikliu dvitaškiu šeimininkų persvarą padidino iki kol kas didžiausios šios dienos varžybose (64:48). Netrukus Ž.Skučas pelnė du taškus su pražanga bei truputį persvarą sumažino (64:51). Komandos šiame kėlinyje buvo sužaidusios tris minutes. Po septintą kėlinio minutę T. Krištaponio pelnyto tritaškio, komandas skyrė 18 taškų (71:53). Visgi paskutines tris varžybų minutes geriau žaidė svečiai, laimėje atkarpą rezultatu 2:11. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:64.

Kauno „Saulės“ gimnazijos trenerio interviu galite pamatyti Video skiltyje.

„Saulės“ gimnazija: M.Staniukaitis 22, T.Krištaponis 11, Ž.Gulbinas 10
„Aušros“ gimnazija: Ž.Skučas 29 (23 atk. kam., 44 naudingumo balai), M.Gudelevičius 10, P.Nausėda 7

Kauno "Saulės" gimnazija ketvirtajame kėlinyje palaužė Kauno "Aušros" gimnaziją (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 15:23 val.)Kauno "Saulės" gimnazija - "Money gym" be didesnių sunkumų įsirašė antrąją pergalę "Krepšinis.net" turnyre (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 15:22 val.)Kauno "Santaros" gimnazija vos neprisižaidė, tačiau pateko į sekantį etapą (2010 balandžio 21 d., trečiadienis, 17:32 val.)Rekordais paženklintas Žygimanto Skučo žaidimas neišgelbėjo Kauno "Aušros" gimnazijos (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 14:51 val.)Puikaus Ž. Skučo žaidimo dėka Kauno "Aušros" gimnazija iškovojo pirmą pergalę "Krepšinis.net" taurėje (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 15:27 val.)Kauno "Aušros" gimnazija Kauno "Rasos" gimnazijai priešinosi du kėlinius (2010 balandžio 23 d., penktadienis, 15:49 val.)Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi minimalia Kauno A.Smetonos vidurinės mokyklos pergale (2010 balandžio 12 d., pirmadienis, 14:57 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla antrą kartą pranoko Kauno "Saulės" gimnazistus (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 15:20 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla ir toliau žengia be pralaimėjimų (2010 kovo 30 d., antradienis, 16:56 val.)Kauno "Julijanavos" katalikoškoji vidurinė mokykla antroje rungtynių pusėje "nušlavė" Kauno "Saulės" gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:00 val.)