SPARTA vs KORYS-2 (73:69)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Varžybų pabaigoje "Sparta" komanda persvėrė rezultatą ir nugalėjo

2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 5789

Trečiadienio vakarą įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės varžybos, kuriose dalyvavo aikštelės šeimininkai "Sparta" ir svečiai "Korys-2". Po šių rungtynių šeimininkai yra A pogrupyje penkti, o svečiai paskutinėje vietoje, tačiau yra sužaidę 4 rungtynėmis mažiau nei pirmoje vietoje esanti komanda. Rungtynės buvo įtemptos nuo pat pradžių, nei vienai komandai nepavyko labiau nutolti nuo savo varžovų. Po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai minimalia persvara, o antrajame kėlinyje rezultatas išsilygino. Netgi trečiajame kėlinyje nepavyko komandos įgyti didesnio pranašumo ir baigė jį lygiosiomis, nors svečiai susirinko tik šešiese, tačiau kovojo lyg lygus su lygiu, nuovargis netrukdė priešintis varžovams. Visgi intriga prasidėjo paskutiniame ketvirtyje, bet gale geriau pasirodė "Sparta" vyrukai ir šventė pergalę rezultatu 73:69 (16:17, 18:17, 19:19, 20:16).

Nors pirmąją rungtynių ataką pradėjo "Korys-2" ekipa, bet ji buvo nesėkminga, o aikštelės šeimininkai pirmi atidarė taškų sąskaitą. Netrukus po A.Šunskio taiklaus tolimo metimo "Spartos" ekipa įsiveržė į priekį 7 taškais. Visgi svečiai dviem tolimais metimais ir taiklia bauda išlygino rezultatą. Svečių komanda geriau kovojo po krepšiu šiame kėlinyje, net 12 atkovotų kamuolių prieš šeimininkų 6. Sužaidus 7 minutes po A.Kilo taiklaus tritaškio metimo rezultatas vėl išsilygino (14:14). O kėlinuką užbaigė svečių komandos žaidėjas A.Juozulynas taip pat tritaškio metimu ir vieno taško persvara po pirmojo kėlinio ėjo ruošis antram rezultatu 16:17.

Antrąjį kėlinį pradėjo sėkmingiau aikštelės šeimininkai sužaidę 8:2 atkarpą pirmavo 5 taškais (24:19). Tuomet svečius dažnai "Spartos" vyrukai stabdyti pradėjo pražangomis, per šį kėlinį svečiai metė net 12 baudos metimų. Po 6 taiklių baudų ir vieno dvitaškio "Korys-2" priekyje buvo vos 3 taškais. O sužaidus kelias minutes rezultatą išlygino aikštelės šeimininkų kapitonas R.Dabašinskas (30:30). Visgi iki kėlinio pabaigos komandos žaidė taškas į tašką ir po antrojo kėlinio rezultatui esant lygiam 34:34 ėjo ruoštis trečiajam kėlinukui.

Trečiasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis 19:19, visgi kėlinuką pradėjo svečiai tolimu metimu ir dviem taškais iš po krepšio, o po kelių minučių prieš G.Smuikį buvo prasižengta jam metant tritaškio metimą, tačiau iš trijų baudos metimų tik 2 buvo taiklūs. O svečių komanda įsiveržė į priekį 7 taškais (36:43). Toliau komandos žaidė lygiai, jei šeimininkai pataikydavo tolimą metimą tai ir svečiai, kaip ir iš po krepšio. Tik likus žaisti 3 minutes aikštelės šeimininkai po minutės pertraukėlės geriau susižaidė ir išlygino rezultatą 51:51. Visgi komandos dar spėjo pelnyti po 2 taškus ir rezultatu 53:53 ėjo ruoštis lemiamam mūšiui.

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjo A.Šunskis tolimu taikliu metimu, o po apsigintos atakos šis žaidėjas vėl bandė atakuoti iš toli, tačiau nesėkmingai. Visgi trečiasis jo kartas buvo vėl taiklus ir jo komanda buvo priekyje jau 6 taškais. Tačiau svečiai nepasimetė ir patys pataikė du tolimus metimus, o dar dvejais baudos metimais ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po dar vieno D.Petrausko taiklaus tritaškio metimo "Korys-2" ekipa priekyje buvo 3 taškais. Visgi laikui einant į pabaigą aikštelės šeimininkai dažniau baigė atakas taikliai, o svečiai pritrūko jėgų ir pripažino šeimininkų pergalę rezultatu 73:69.

Po rungtynių šeimininkų treneris komentavo:"Džiaugiamės pergale! Priešininkai šiandien atrodė fiziškai stipresni ir, manau, patikėjo pergale, bet vistiek sugebėjom prieš rungtynių galą susiimti ir laimėti". O svečių komanda:" Trūko žaidėjų, pavargom. Nebuvo keitimo ir tiek, to ir pritrūko manau".

"Sparta: Arūnas Šunskis (21), Renatas Dabašinskas (14), Vytautas Žemaitis (11), Antanas Kilas (11), Arūnas Lenartas (10).

"Korys-2": Linas Karalius (20), Donatas Petrauskas (20), Andrius Juozulynas (15).

Užtikrinta "Spartos" pergalė (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo "Sparta" komandos vyrukai (2010 gruodžio 15 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Sparta" antrą kartą įveikė "Bipą" ir pateko į ketvirtfinalį (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Sparta" keliauja į "C" lygos "Iššūkio" taurės finalą (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartą" (2010 spalio 26 d., antradienis, 23:31 val.)"C" lygos varžybose "Korys - 2" nugalėjo "BPG & Banga" komandą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:10 val.)Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp BC "Rykliai" ir "Sparta" ekipų pasibaigė taikiai (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"Spartos" penketukas antroje rungtynių pusėje palaužė "Greičio Juostą" (2011 sausio 21 d., penktadienis, 20:59 val.)Ketvirtasis tragiškai sužaistas "Vilniaus universiteto KHF" komandos kėlinys padovanojo "Spartai" pergalę (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Sparta" įveikė "Bipos" ekipą (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 23:12 val.)