Hidraulinės sistemos vs emobilus.lt (72:51)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 birželio 07 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą

2015 birželio 07 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1511

Sekmadienį, birželio 7 dieną, LSU įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės kova dėl trečios vietos, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „emobilus.lt“ ekipų. Nors pačią pradžią kiek geriau sužaidė svečiai, tačiau čia pat „Hidrualinės sistemos“ spurtavo ir perėmė iniciatyvą. Po itin nerezultatyvaus antro kėlinuko skirtumas tarp komandų kiek sumažėjo, tačiau žymiai rezultatyviau antrą rungtynių pusę sužaidę aikštės šeimininkai pabėgo nuo priešininkų ir iškovojo bronzos medalius. 72:51 (20:12, 6:10, 25:13, 21:16).

Pačioje susitikimo pradžioje rezultatyvią atkarpą sužaidę svečių krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtą 13:0 surengę „Hidraulinės sistemos“ persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo devynių taškų persvarą. Kiek vėliau „emobilus.lt“ ekipos žaidėjams dar buvo pavykę kiek priartėti, tačiau kėlinuką geriau užbaigę šeimininkų krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą. 20:12.

Antrasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus abiems komandoms. Pirmos kelios minutės buvo praktiškai tuščios, tačiau pirmieji ledus pralaužę „emobilus.lt“ ekipos krepšininkai sumažino savo deficitą iki keturių taškų, tačiau čia pat lygiai tuo pačiu atsakę šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą. Vis tik, per likusį laiką rezultatyviau rungtyniavę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 26:22.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kelias minutes dar žaidė apylygiai, tačiau toks žaidimas ilgai neužsitęsė ir spurtą 10:0 surengusios „Hidraulinės sistemos“ atitrūko trylika taškų. Vos keliais taškais į tai atsakę svečiai sulaukė ir dar vieno išpuolio, kurio metu šeimininkai pelnė dar devynis taškus iš eilės ir įgijo septyniolikos taškų pranašumą. Nežymiai rezultatyviau ketvirčio pabaigą sužaidę „emobilus.lt“ sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą. 51:35.

Ketvirto kėlinuko pradžioje ir vėl kiek geriau stratavę svečiai eilinį kartą sušvelnino deficitą, bet neilgam, nes čia pat atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ ir vėl pelnė kelis taškus be jokio varžovų atsako bei įgijo 22-iejų taškų persvarą. Per likusias kelias minutes iki rungtynių pabaigos jokių stebuklų jau neįvyko ir abiems komandoms dar apsikeitus rezultatyviais išpuoliais trečios vietos taurę į viršų kėlė „Hidraulinės sistemos“. 72:51.

Mažojo finalo MVP buvo pripažintas Tomas Vainoris.

„Hidraulinės sistemos“: Liudas Čekavičius – 19 tšk., Saulius Klimkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Kudakas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Vainoris – 10 tšk. (17 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„emobilus.lt“: Rokas Misevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Gavelis – 11 tšk., Domas Juknevičius – 9 tšk.

Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)