KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs ICOLT (72:67)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kautra & Currus ir Dariaus Baldai“ įveikė "ICOLT"

2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 1906

Trečiadienį, Gegužės 8 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp: „Kautros & Currus ir Dariaus Baldų“ (šeimininkai) ir „ICOLT“ (svečiai) ekipų. Tris kėlinius vyko atkakli kova, tačiau lemiamame ketvirtyje šeimininkai susiėmė, spurtavo 10:0 ir laimėjo šį susitikimą. Rungtynių rezultatas – 72:67 (17:14, 18:19, 18:17, 19:17).

Pirmą ketvirtį keturiais iš eilės taškais pradėjo svečių komanda ir kurį laiką jie pirmavo. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir įgijo septynių taškų persvarą, bet svečiai keturiais taškais be atsako sugebėjo ją sušvelninti. Rezultatas po kėlinio – 17:14.

Antrajame kėlinuke taip pat vyko atkakli kova. Šeimininkai kurį laiką išlaikė turėtą trijų taškų pranašumą, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai spurtavo 0:6 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Deja, bet persvaros ilgai išlaikyti jiems nepavyko. Kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl susigražino pranašumą, tačiau dabar tik minimalų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:33.

Trečiasis kėlinukas buvo labai permainingas. Pradžioje vyko atkakli kova ir kelias minutes komandos keitėsi tiksliomis atakomis, tačiau paskui šeimininkai sužaidė atkarpą 7:0 ir padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Į šį šeimininkų spurtą varžovai atsakė aštuoniais taškai iš eilės ir vėl išlygino rezultatą. Tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis V.Žukauskas pelnė dvitaškį su pražanga ir vėl išvedė šeimininkus į priekį. Rezultatas po trijų kėlinių – 53:50.

Ketvirto kėlinuko pradžia buvo tragiška svečių komandai. Jie leido savo varžovams pelnyti dešimt taškų iš eilės ir įgyti trylikos taškų pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje, dėka penkių taškų iš eilės jis sugebėjo sumažinti skirtumą. Tai jiems leido sugrįžti į kovą dėl pergalės, tačiau pabaigoje šeimininkai sužaidė užtikrinčiau ir įveikė savo varžovus. Rezultatas po keturių kėlinių – 72:67.

Šeimininkų komandos treneris Robertas Turskis sakė: „Buvo atkaklios rungtynės. Tikėjomės lengvesnių rungtynių, bet vietomis gavosi toks geras žaidimas, vietomis chaosas. Bet smagu laimėti. Ketvirtajame kėlinyje jau turėjome pabėgti nuo varžovų, nes jie žaidė penkiese, o mes turėjom rezervų. Šioje taurėje sieksime patekti į finalą.“

Šeimininkus į pergalę vedė Tadas Vaitkūnas, Viktoras Žukauskas ir Robertas Turskis pelnę po 15 taškų, Martynas Kenstavičius pridėjo 13 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Paulius Meiliūnas pelnęs 18 taškų, Vytautas Petrauskas pridėjęs 17 taškų ir Arūnas Ginevičius su 16 taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" įveikė "Partizanus" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:29 val.)"Broliai" neatsilaikė prieš "Kautrą & Currus ir Dariau baldus" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"A.Sabonio KC-95" nesunkiai įveikė "ICOLT" ekipą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:01 val.)KK "Persvara" užtikrintai pelnė pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Icoltas" lengvai nugalėjo "Gardėsį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 21:12 val.)Veiverių "Amberis" paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę ir užsitikrino vietą pusfinalyje (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:31 val.)"Icolt" penketukas įrodė savo pranašumą prieš "Eoltą" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:24 val.)