BROLIAI vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (52:75)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Broliai" neatsilaikė prieš "Kautrą & Currus ir Dariau baldus"

2013 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 1601

Ketvirtadienį, balandžio 11 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo 2013" taurės rungtynės tarp vietos "Brolių" ir svečių "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti svečių ekipos pranašumas, kuris po trijų kėlinukų siekė šešiolika taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" galutinai nuskandino varžovų laivą ir šventė pergalę rezultatu 52:75 (12:15, 13:11, 13:28, 14:21).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių dviejų taškų pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimas vėl išsilygino ir po pirmojo kėlinuko trijų taškų pranašumą turėjo svečiai. Antrojo ketvirčio pradžioje "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" surengė spurtą 3:9 ir įgijo devynių taškų persvarą. Į tai "Broliai" atsakė šešiais taškais iš eilės ir sumažintu deficitu iki trijų taškų. Toliau svečių žaidėjas D.Daunoras dar turėjo progą padidinti savo komandos pranašumą mesdamas du baudos metimus, tačiau jos neišnaudojo ir į tai varžovai atsakė taikliu dvitaškiu metimu. Pačioje kėlinuko pabaigoje komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų buvo vienas taškas. 25:26.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart pelnė keturis taškus be varžovų atsako. Į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio R.Turskis pelnė dar keturis taškus iš eilės ir padidino savo komandos persvarą iki septynių taškų. Kiek vėliau "Brolių" žaidėjai šiek tiek pagerino puolimą ir surengė keletą rezultatyvių atakų vėl pasivijo varžovus ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau ilgai nelaukę "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" žaidėjai surengė spurtą net 0:15 ir įgijo septyniolikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau dominavo svečiai. Nors pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai dar surengė spurtą 4:17 ir galutinai įtvirtino savo pergalę, kurią iškovojo rezultatu 52:75.

Nugalėtojų ekipos treneris Robertas Turskis sakė : " Šiaip buvo labai chaotiškas žaidimas, tačiau vietomis paspaudėme varžovus ir perėmėme nemažai kamuolių ir pavyko išsiveržti į priekį. Ir šiaip, manau, kad šiek tiek stipresni esame, nors ir nebuvo daug žmonių ".

"Broliai" : D.Poviliauskas 13 (12 atk.kam.), D.Štabokas 11, A.Viesulas 9 taškai.

"Kautra & Currus ir Dariau baldai" : V.Žukauskas 24 (6 rez.perd., 5 per.kam.), R.Turskis 17 (5 per.kam.), D.Daunoras 15 (11 atk.kam.) taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" įveikė "Partizanus" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:29 val.) „Kautra & Currus ir Dariaus Baldai“ įveikė "ICOLT" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:54 val.)Veiverių "Amberis" paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę ir užsitikrino vietą pusfinalyje (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:31 val.)KK "Persvara" užtikrintai pelnė pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:21 val.)Visas runtynes iniciatyvą laikę savo rankose "Partizanai" įveikė "Brolius" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)KK Persvara nepaliko jokių šansų Brolių komandai (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 00:23 val.)