LITUANICA vs LOKIAI (92:54)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius''

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 15:21 val., peržiūros: 1455

Sausio 20 dieną J. Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės, kuriose "Lituanica" rungtyniavo prieš "Lokiai" ekipą. Pirmame kėlinyje geriau rungtyniavo "Lituanica", kuri leido varžovams įmesti tik du taškus per pirmąsias dešimt minučių (26:2). Antrame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 23 taškai (43:20). Trečiame ketvirtyje komandos žaidė apylygiai (64:36). Ketvirtame ketvirtyje persvarą toliau didino "Lituanica". Šeimininkai varžovus įveikė 38 taškų skirtumu 92:54.

Primą kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo svečių komanda, tačiau šeimininkai iš karto atsakė tuo pačiu ir tai buvo viskas ką sugebėjo padaryti ''Lokių'' ekipa , kuri per pirmąjį kėlinuką sugebėjo pelnyti tik du taškus. Šeimininkai rengė greitas atakas , gerai gynėsi , vertė varžovus klysti ir mesti prastus metimus. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 26:2 pirmavo ''Lituanicos'' ekipa.

Antrą kėlinuką abi ekipos pradėjo rezultatyviai. Po penkių sužaistų minučių rezultatas buvo toks pat 24 taškai (36:12). Antrąją kėlinio dalį geriau sekėsi žaisti svečiams. A.Kasparavičiaus keli tritaškiai metimai aptirpdė ''Lokių'' ekipos atsilikimą (36:18). Tačiau geriau sužaistas kėlinio galas šeimininkam po pirmųjų dviejų kėlinių leido turėti labai solidų pranašumą 43:20
Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė "Lokiai" (43:26). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje "Lituanicai" pelnė A.Kunčius (45:26). Po dar šešių iš eilės pelnytų taškų skirtumas šoktelėjo iki 28 taškų (51:23). Paskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Po trijų kėlinių rezultatu 64:36 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas. Šeiminkai per šį ketvirtį pelnė 28 taškus , o svečiai 18 taškų. ''Lituanicai'' šį ketvirtį daugiausiai prisidėjo D.Mačiulevičius 8 taškai , o svečiams R.Kuzas taip pat 8 pelnyti taškai. Rezultatu 92:54 lengvą pergalę šventė ''Lituanicos'' ekipa.

Po rungtynių ''Lituanicos'' ekipos žaidėjas Donatas Mačiulevičius teigė : ''Šiandien susirinko mūsų daugiau žaidėjų , stengėmės žaisti greitai. Pagrindinė užduotis buvo Linui Vaitkevičiui duoti mesti į krepšį , iš dalies pavyko , todėl ir laimėjom''.

Po rungtynių ''Lokių'' komandos treneris Andrius Kasparavičius kalbėjo :''Nesusirinko pagrindiniai mūsų ekipos žaidėjai , rungtynes teko žaisti šešiese , priešininkų ekipa nėra kažkokia tai išskirtinė , tiesiog turėjo ilgesnį žaidėjų suoleli tai ir lengviau laimėti buvo. Stengiamės , kovojom , bandėm laimėti , bet nepavyko''.

''Lituanica'' : Andrius Okulič-Kazarinas (20 tšk. 10 atk.kam.) , Ričardas Grigaliūnas (17 tšk. 17 atk.kam.) , Simonas Navickas (13 tšk. 11 atk.kam.) ir Donatas Mačiulevičius (13 tšk. 14 rez.perd.)

''Lokiai'' : Rimvydas Kuzas (19 tšk. 12 atk.kam. 5 rez.perd.) , Andrius Kasparavičius (15 tšk. 7 rez.perd.) , Gytis Surgėla (6 tšk.)

''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius'' (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:07 val.)'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 11:49 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)"Lituanica" ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš "Kulautuvą" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Lituanica" sugebėjo išsaugoti įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę prieš "Green Death" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)