DICE vs LOKIAI (60:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 01:03 val., peržiūros: 1555

Šeštadienį, gruodžio 8 dieną, Kauno Ažuolo katalikiškos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Dice" ir svečių ''Lokiai" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo svečiai ir įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau antrojo kėlinuko eigoje šeimininkai rezultatą išlygino ir persvėrė savo naudai . Antroje rungtynių pusėje komandos žaidė rezultatyviai ir visą kėlinį žaidė taškas y tašką,po trijų kėlinių šeimininkai vis dar buvo priekyje , bet ketvirtąjį ketvirtį geriau sužaidę ''Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 60:67 (9:16, 17:8, 21:21, 13:22).

Rungtynių pradžioje kiek geriau žaidė svečiai ir įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus Dice" ekipos krepšininkai surengė spurtą 6:0 ir persvėrę rezultatą įgijo trijų taškų pranašumą. Ilgai netrukus svečių krepšininkai atsigavo ir pelnė septynis taškus be varžovų atsako ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas įgijo keturių taškų persvarą. Pačioje kėlinuko pabaigoje abi komandos dar pasikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių skirtumas tarp komandų išliko tie patys keturi taškai , bet A.Kasparavičius pataikė tritaškį metimą ir po pirmojo kėlinio rezultatu 9:16 pirmavo ''Lokių'' ekipa. Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų komandos spurtu 7:0 ir jie išlygino rezultatą. Visą kėlinuką komandos žaidė pasikeisdamos rezultatyviomis atakomis , nei vienai komandai nepavyko ženkliau pabėgti y priekį . Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus.Likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes A.Cibulskis dviem dvitaškiais metimais išvedė savo komanda y priekį keturiais taškais , tuo pačiu atsakė svečių komandos žaidėjas R.Putinas ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.Kėlinio gale J.Seniuta aidint paskutinei kėlinio sekundei pataikė dvitaškį metimą su pražangą , baudą prametė ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 26:24 pirmavo ''Dice'' ekipa.

Po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti šeimininkų ekipos pranašumą. Nors pačioje pradžioje svečiai dar persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau visai netrukus šeimininkų krepšininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau Lokių" ekipos žaidėjai dar sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau netrukus "Dice" krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir vėl nežymiai atitrūko nuo varžovų. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos dar kelias sėkmingas atakas surengę svečiai sumažino savo komandos atsilikimą vėl iki dviejų taškų. Lemiamo kėlinuko pradžioje "Dice" ekipos žaidėjas A.Labanauskas pataikė tritaškį metimą ir suteikė savo komandai penkių taškų persvarą. Kiek vėliau, maždaug keturias žaidimo minutes abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis iki kol svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų buvo minimalus.Lemiamos ketvirto kėlinio atakomis ''Dice'' ekipai nesisekė sėkmingai užpulti varžovų krepšio , o tuo pasinaudoją svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir atitrūko y priekį jau penkiais taškais.Šeimininkai dar bandė sumažinti atsilikimą , bet varžovai vertė juos klysti ir pelnė dar du taškus.Taigi nieko nepešią ''Dice'' ekipa pralaimėjo susitikimą ''Lokių'' ekipai kuri iškovojo pirmąją pergalę ''C'' lygos pirmenybėse.Galutinis rungtynių rezultatas 60:67.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Andrius Kasparavičius kalbėjo : ''Tai pirmoji mūsų komandos pergalė , šiandien pasitaikė mūsų lygio varžovas.Kiekvienas rungtynės po biški , po biški jautėsi mūsų ekipos progresas ir šiandien mes tai įrodėme , priešingai negu su kitomis komandomis kurios buvo stipresnės.Padėkosiu teisėjam už gerą darbą ir tiek'' – juokavo ''Lokių'' ekipos treneris , bei žaidėjas.

''Dice'' : Audrius Labanauskas (18 tšk. 5 išpr.praž.) , Aurimas Cibulskis (14 tšk. 9 rez.perd.) , Tautvydas Višinskas (11 tšk. 9 atk.kam.)

''Lokiai'' : Andrius Kasparavičius (19 tšk. 10/5 tritašk.metim.) , Ramūnas Putinas (13 tšk. 10 atk.kam.) , Jurijus Seniuta (10 tšk.)

''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 11:49 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius'' (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:07 val.)"Dice" netikėtai įveikė "Spartą" ir iškovojo pirmąją pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 19:32 val.)"Lokiai" iškovojo pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:25 val.)