AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (81:92)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

Energijos Sistemų Servisas VP iškovojo sunkią pergalę

2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 23:48 val., peržiūros: 4782

Šiandien (05.08) LŽŪU sporto salėje įvyko kova tarp AKS Angaro Prekyba & Nekurtas (šeimininkai) ir Energijos Sistemų Servisas VP (svečiai). Pirmajame kėlinyje iniciatyva rodė svečių ekipa, kuri kėlinio viduryje persvėrė rezultatą ir laimėjo šį kėinį. Antrajame kėlinyje kiek labiau pasisekė aikštelės šeimininkams kurie šį kėlnį laimėjo ir po pirmosios rungynių pusės išlygino persvarą. Trečiasis ketvirtis nuo pat pirmųjų iki paskutiniųjų minučių vyko taškas į tašką, dėl to rezultatas paikito vos 1 tašku. Paskutinysis kėlinys prasidėjo tokia pat lygia kova kaip ir baigėsi trečiasis, tačiau kėlinio pabaigoje AKS Angaro Prekyba & Nekurtas nesugebėjo sustabdyti savo varžovų puolimo ir po 14 baudų metimų rungtynes laimėjo Energijos Sistemų Servisas VP rezultatu (81:92).

Pirmosios rungtynių minutės prasidėjo 2 taikliais metimais, tačiau varžovai į tai atsakė (8:0) ir skirtumą pakreipė sau naudinga linkme, bet po šio spurto įsibėgejo svečių ekipa kuri laimėjo atkarpą (10:0) ir persvėrė rezultatą, o po šios atakos žaidimas ir vėl susivienodino, taigi pirmąjį kėlinį AKS Angaro Prekyba & Nekurtas laimėjo 5 taškų skirtumu (16:21).

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau demonstravo panašaus lygio krepšinį, tačiau einant kėliniui į pabaigą po trputi šeimininkų ekipa pradėjo vytis savo varžovus ir pasibaigus kėliniui jiems tai pavyko, kadangi išlygino rezultatą (42:42).

Trečiasis ketvirtis buvo panašus į antrąjį komandos žaidė apylygiai ir nei viena nesugebėjo išsiskirti, tik kėlinio pabaigoje kiek labiau pasisekė AKS Angaro Prekyba & Nekurtas kurie truputi išsiveržė į priekį, bet po 3 iš eilės Deivido Baikos tritaškių, svečių komandai pavyko persverti rezultatą,o kėlinio pabaigoje po atakaklaus žaidimo vos 1 tašku šį kėlinį pavyko laimėti svečiams (67:68).

Paskutinysis kėlinys buvo taip pat neišimtis komandos ir toliau grūmėsi aršiai, o skirtumas neperžengė 5 taškų ribos, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkams sunkiai sekėsi ginti savąjį krepšį ir dėl to svečiai metė daug baudos metimų, kadangi Donatas Pugžlys sumetė visas 6 iš 6 baudas, tai lėmė, kad skirtumas pakilo, o komandos draugams baudos metimus sekėsi mesti prasčiau, bet vistiek to užteko, kad laimėti šias sunkias rungtynes (81:92).

AKS Angaro Prekyba & Nekurtas ekipoje rezultatyviausi buvo Giedrius Keršis pelnęs 28 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, vos mažiau rezultatyvus buvo Kęstutis Šulnius pridėjęs 21 tašką ir 9 atkovotus kamuolius.

Energijos Sistemų Servisas VP komandoje labiausiai išsiskyrė Donatas Pugžlys surinkęs 31 tašką ir 17 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Deividas Baika įmetęs 18 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų komandos treneris teigė, kad šiandien buvo sunkios varžybos, varžovai buvo fiziškai pasiruošę ir puikiai metė tritaškius. Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, jog gerai sekėsi žaisti, pataikė tritaškius, tik pritrūko žaidėjų.

"Servisa-ICT" iškovojo sudėtingą pergalę (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Lengva "Energijos sistemų serviso VP" pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:17 val.)101 taško persvarą "Energijos sistemų serviso VP" komandos pergalė ir pamušti du lygos rekordai (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:18 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" iškovojo antrą pergalę iš eilės Respublikos taurėje (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)Prienų "Vėjas" antroje rungtynių pusėje atsitiesė ir iškovojo pergalę (2009 gegužės 30 d., šeštadienis, 19:46 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nepasigailėjo savo varžovų (2009 gegužės 15 d., penktadienis, 21:52 val.)Po sunkios bei įtemptos kovos - sunki "ESS" pergalė (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:00 val.)"Sevisa - ICT" įveikė "AKS Angaro prekyba - Nekturtas" ekipą (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:58 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" lengva pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)Užtikrintai laimėto antrojo kėlinio dėka, "Bangos energetika & Diremta" sugebėjo išsaugoti pranašumą savo pusėje (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)