Šiaulių J.Janonio gimnazija vs Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (80:79)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Šiaulių Sporto Rūmai, Pramonės g.13 , Šiauliai

Kupiškio "L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija" - "Krepšinis.net"12 klasių finale

Aikštėje vyko arši kova
2009 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 14:24 val., peržiūros: 5598
Šiandien Šiaulių Sporto Arenoje buvo sužaistos paskutinės "krepšinis.net 12kl" pusfinalio rungtynėse, kuriose vietiniai J.Janonio gimnazistai priėmė svečius iš Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos atstovus. Po itin atkalios susitikimo pabaigos pergale vienu tašku išplėšė šiauliečiai, tačiau nors ir pasiekę revanšą jie tik galės tenkintis geriausiu atveju trečia turnyro vieta, kadangi pirmąsias rungtynes varžovams jie pralošė didesniu skirtumu, ir tokiu budu prarado galimybę varžytis dėl aukso medalių.

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė svečiai iš Kupiškio. Jie taikliau atakavo varžovų krepšį ir gale kėlinuko susikrovė 6-ių taškų persvarą (21:15).Antrame kėlinuke žaidimas išsilygino ir šiauliečiai šiek tiek priartėjo tačiau jiems nepavyko persverti rezultato savo komandos naudai. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 38:34 Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos naudai.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiai stengėsi žūtbūt panaikinti taškų deficitą, tačiau kupiškėnai taip lengvai neleido to padaryti. Viskas sprendėsi paskutiniąjame kėlinuke. Šeimininkai įvertinę rungtynių svarbą, kibo varžovams į "atlapus". Jie surengė spaudimą po visą aikštę ir per kelias minutes atlošė 8 taškus, tačiau jiems pasiekti norimos ir taip reikalingos 8-nių taškų persvaros nepavyko. Ir nors po finalinio teisėjų švilpuko minimalia persvara pergalę šventė Šiaulių J.Janonio gimnazija rezultatau 80:79, jiems teks susigrumti tik Mažajame finale, kadangi pirmąsias rungtynes kupiškiečiams jie buvo pralaimėję rezultatu 83:91.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo komandos lyderis Klaidas Miciūnas atlikęs dvigubą dublį ir krepšį atakavęs beveik 70 proc. taiklumu (34 taškai, 10 atk.k., 39 naudingumas); jam neblogai talkino Valdas Šablevičius įmetės 19 taškų.

Pralaimėjusių komandoje išsiskyrė Oskaras Gelžinis 26 taškai, 13 atk.k., ir Auridas Kurauskas 20 taškų.

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antra iš eilės pergalė (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 19:50 val.)Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazija" po sunkios kovos eliminavo "KTU gimnaziją" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)Kupiškiečiai toliau sėkmingai rungtyniauja "Krepšinis.net" turnyre (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 09:19 val.)Šiaulių "J.Janonio gimnazija" po lengvos kovos pateko į Krepšinis.net turnyro pusfinalį (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 15:09 val.)Druskininkų "Atgimimo vidurinė mokykla" apgynė "Krepšinis.net 12kl" turnyro čempionų vardus (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 18:04 val.)Šiaulių "J. Janonio gimnazija" užtikrintai iškovojo trečiąją vietą "Krepšinis.net 12kl" turnyre (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 17:40 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)Ketvirtajame kėlinyje pasipylę tritaškiai, leido Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" išsaugoti šansą pateikti į finalą (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:16 val.)Ketvirtojo kėlinio tritaškių šou padėjo Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" patekti į ketvirtfinalį (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:29 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo ir "Žemaitijos" pogrupyje (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 17:04 val.)