Kauno Dainavos vidurinė mokykla vs Šiaulių J.Janonio gimnazija (49:85)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 13:00 val. @ Kauno Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

Šiaulių "J.Janonio gimnazija" po lengvos kovos pateko į Krepšinis.net turnyro pusfinalį

Krepšį atakuoja šiauliečio Roberto Giedraičio sūnus
2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 15:09 val., peržiūros: 6550

Šiandien, Kauno Dainavos mokyklos sporto salėje, vyko Krepšinis.net 12 klasių turnyro varžybos tarp Kauno "Dainavos vidurinės mokyklos"(šeimininkai) ir Šiaulių "J.Janonio gimanazijos" komandų. Pirmasis kėlinukas vyko labai apyligiai, tik antrojo kėlinuko viduryje svečių komanda įgijo dviženklį pranašumą prieš savo varžovus (20:33). Bet po dydžiosios pertraukos šeimininkai buvo sumažinę rezultatą iki 7 taškų, bet pritrukę jėgų, gal ir noro. Šiauliečiai tuo pasinaudoję, per ketvirtą ketvirtį sumyndė savo varžovus ir pateko į šio turnyro pusfinalį(49:85).

Rungtynės prasidėjo gan vangokai, abi komandos daug metė metimų, bet nedaug jų pasiekdavo tikslą, vyko apyligė kova taškas į tašką (4:4, 6:6, 10:10). Tik pačiame kėliuko pabaigoje kiek geriau sužaidę ir pora taiklių atakų surengę svečiai iš Šiaulių įgijo po pirmo ketvirčio 3-jų taškų pranašumą prieš Kauno "Dainavos vidurinę mokyklą" (13:16).

Antrasis kėlinukas prasidėjo Šiaulių "J.Janonio gimnazijos" spurtu 17:3, jo iniciatorius buvo R.Giedraitis, per šį spurtą jis įmetė 3 taiklius tritaškius. O Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" neturėjo jokių galimybių įmesti lengvų taškų, kai gynyba sustiprino Šiauliečiai. Po šio spurto rezultas buvo 16:33. Bet kiek geriau sužaidę ketvirčio pabaigą šeimininkų komanda šiek tiek rezultatą sumažino ir į dydžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 20:33.

Po dydžiosios pertraukos paskutiniam spurtui kilo Kauno"Dainavos vidurinė mokyklos" komanda. Jie tik prasidėjus trečiajam kėliniui spurtavo 6:0 ir sumažino rezultatą iki 7 taškų (26:33), o vienu metu komandas skyrė ir 6 taškai. Bet suradę priešnuodžių Šiaulių "J.Janonio gimnazija" vėl įgijo dviženklę persvarą ir po trečiojo ketvirčio atstatė 13 taškų pervarą (41:54).

Paskutiniame kėlinyje jau pritrūkę jėgų ir išsibaudavę pagrindiniai Kauno "Dainavos vidurinės mokyklos" krepšininkai, visiškai paleido važias iš savo rankų, po biški rezultas didėjo Šiauliečių naudai (47:63, 49:66). Ir surengę paskutinyjį spurtą 19:0, Šiaulių "J.Janonio gimnazijos" krepšininkai visiškai nukautavo savo priešininkus. Po šios pergalės svečių komanda iš Šiaulių pateko į Krešinis.net 12 klasių pusfinalį.

Po rungtynių Šiaulių "J.Janonio gimanzijos" treneris sakė, kad priešininkų komanda tikrai buvo stipri, bet mes labiau stengėmės ir antroje varžybų pusėje įrodėmę savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė O.Gelžinis, jis kaip tikras komandos variklis, surinko dvigubą dublį, pelnė savo komandai 21 tašką ir atkovojo įspūdingą skaičių kamuolių, net 21 ir surinko 39 naudingumo balus. Jam neblogai talkino, antrojo kėlinuko spurto iniciatorius R.Giedraitis, jis pelnė 18 taškų.

Pralaimėjųsių gretose išsiskyrė K.Birieta, jis pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius. Jam neblogai talkino dvigubą dublį surinkęs M.Samėnas, kuris pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Šiaulių "J. Janonio gimnazija" užtikrintai iškovojo trečiąją vietą "Krepšinis.net 12kl" turnyre (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 17:40 val.)Ketvirtojo kėlinio tritaškių šou padėjo Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" patekti į ketvirtfinalį (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje pasipylę tritaškiai, leido Šiaulių "J. Janonio gimnazijai" išsaugoti šansą pateikti į finalą (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:16 val.)Šiaulių "J.Janonio gimanzija" iškovojo pergalę prieš "Vilkijos gimnaziją" (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 09:22 val.)Kupiškio "L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija" - "Krepšinis.net"12 klasių finale (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)"Dainavos vidurinė mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Saulės gimnaziją" (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 16:32 val.)Vilkijos gimnazija šventė pergalę (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 19:51 val.)Eilinė "Dainavos" vidurinės mokyklos iškovota pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 15:07 val.)Eilinė sunki "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 15:17 val.)Paskutinis metimas lėmė "Milikonių" vidurinės mokyklos pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 15:16 val.)