Brolis Timber vs Continental (66:74)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą

2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 18:42 val., peržiūros: 90

Kauno technologijų mokymo centre įvyko LEZ 2 taurės 2 rungtynės, kuriose susitiko "Brolis Timber" ir "Continental".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Continental" ekipa, kuri puikiai atrodė puolime, o svečiams sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ( 6:20). Antrame kėlinyje "Brolis Timber" ekipai pavyko susitvarkyti puolime, bet aikštelės šeimininkai toliau išlaikė dviženklį pranašumą – 26:39

Po ilgosios pertraukos "Brolis Timber" ekipai niekaip nepavykdavo sėkmingomis atakamis sumažinti skirtumo, kur "Continental" atsakydavo tuo pačiu ir komandas toliau skyrė dviženklis pranašumas ( 39:52). Ketvirtame kėlinyje "Continental" neišvaistė turėto pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 66:74 (6:20, 20:19, 13:13, 27:22)

8 taškai

„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)LEZ 2 Taurės 2024 trečiąją vietą iškovojo „Brolis Timber“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:31 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Brolis Timber“ turėjo pripažinti „Continental“ pranašumą (2024 liepos 02 d., antradienis, 19:23 val.)LEZ taurėje „Fitsout“ neprilygo „Continental“ ekipai. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 18:20 val.)LEZ 2 Taurės 2024 čempionais tapo „Hella Lithuania“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:40 val.)