Hella Lithuania vs Brolis Timber (93:74)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“.

2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 18:26 val., peržiūros: 57

Pirmadienį, sausio 8 dieną, TPMC vyko LEZ 2 taurės susitikimas tarp „Hella Lithuania“ ir „Brolis Timber“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje gausiai palaikomi „Brolis Timber“ turėjo inciatyvą savo rankose ir dažnai išnaudodavo savo pranašumus. E. Kuzabavičiaus du tritaškiai iš eilės išvedė „Hella Lithuania“ į priekį. Antrajame kėlinyje „Hella Lithuania“ visiškai dominavo aikštėje, spaudėsi po krepšiu ir bėgo į greitas atakas. Po dviejų kėlinių 51:33 pirmavo „Hella Lithuania“.

Antroje pusėje daug intrigos nebuvo ir „Hella Lithuania“ aiškiai pirmavo. Paskutiniame kėlinyje stipriai savo sirgalių palaikomi „Brolis Timber“ dar padovanojo jiems gerų emocijų ir taiklių metimu, bet rungtynes laimėjo „Hella Lithuania“ rezultatu 93:74 (31:23, 20:10, 25:17, 17:24).

LEZ 2 Taurės 2024 čempionais tapo „Hella Lithuania“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)Po atkaklios kovos „Hella Lithuania“ įveikė „Holiister“ ekipą ir žengią į LEZ 2 taurės finalą (2024 liepos 02 d., antradienis, 20:49 val.)LEZ 2 Taurės 2024 trečiąją vietą iškovojo „Brolis Timber“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:31 val.)„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Brolis Timber“ turėjo pripažinti „Continental“ pranašumą (2024 liepos 02 d., antradienis, 19:23 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:40 val.)