ELTECHA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (78:67)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 22 d., Antradienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Eltecha" artėjančių švenčių proga pasidovanojo sau pergalę

2009 gruodžio 22 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 5882
Antradienio vakarą KKL "B lygoje" įvyko rungtynės tarp "Eltechos" ir "Hidraulinių Sistemų". Panašu, kad šeimininkai dar nebuvo "užsikrėtę" Kalėdinėmis nuotaikomis ir dovanų anksčiau laiko dalinti neketino. Antrjo kėlinio metu perėmę iniciatyvą į savo rankas jie užtikrintai diktavo savo žaidimą viso susitikimo metu. Tik rungtynių pabaigoje "Hidraulinių Sistemų" vyrai sugebėjo kiek sumažinti deficitą, tačiau turėjo pripažinti "Eltechos" pranašumą rezultatu 78:67.

Rungtynes „Hidraulinės Sistemos“ pradėjo visu pajėgumu įjungusios savo gynybinį hidraulinį presą. Puikiai gindamiesi, jie netruko susikrauti sau 8 taškų pranašumo (0:8). Tačiau Šarūno Kryžiaus, Mariaus Dimšos ir Eimanto Daunoros dvitaškiai svečių pranašumą greit ištirpdė iki 2 taškų (6:8). Tomas Gudaitis ir Ernestas Marcinkevičius kartu pelnė keturis taškus, o Lukas Dimavičius atsakė dvitaškiu (8:12). Šarūnas Kryžius dar labiau sumažino savo komandos atsilikimą po to, kai realizavo vieną baudos metimą iš dviejų. Komandos ir toliau keitėsi taškais. Rezultatui esant (11:15) šeimininkai spurtavo 8:3 bei pirmą kartą šios dienos varžybose išsiveržė į priekį (19:18). Tačiau jų minimali persvara ilgai nesilaikė. Svečių komandos kapitonas Marius Markevičius taikliai sumetė abi baudas ir grąžino savo ekipai vieno taško persvarą (19:20). Po pirmojo kėlinio „Hidraulinės Sistemos“ priekyje.

Antrąjį ketvirtį Tomas Gudaitis pradėjo taikliu tolimu šūviu, o jo ekipos draugas Ernestas Marcinkevičius pridėjo dvitaškį (19:25). „Eltechos“ atsakas buvo Mariaus Dimšos, Luko Dimavičiaus ir Eimanto Daunoros dvitaškiai (25:25). Svečiams Tomas Gudaitis dar kartą pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl sugrąžino turėtą persvarą (25:30). Šeimininkai savo ruožtu surengė spurtą 10:2 ir antą kartą šios dienos varžybose išsiveržė į priekį (35:32). Per likusį kėlinio laiką šeimininkų ekipa sugebėjo įmesti 6 taškus, o svečių atsakas buvo Ernesto Marcinkevičiaus dvitaškis (41:34).

Sėkmingai užbaigę antrąjį ketvirtį, jį taip pat sėkmingai pradėjo „Eltechos“ vyrai. Keturi iš eilės pelnyti Mariaus Dimšos taškai padidino komandos persvarą iki rekordinės 11 taškų (45:34). Povilas Čižauskas sumetęs abi baudas sumažino savo komandos atsilikimą iki vienženklio skirtumo (45:36). Skirtumui tarp komandų esant 10 taškų (48:38) “Hidraulinės Sistemos” surengė spurtą, kurio iniciatoriais tapo Tadas Vasiliauskas ir Povilas Čižauskas. Žaidėjai kartu pelnė 8 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 taškų (48:46). Tačiau likusi kėlinio dalis priklausė šeimininkams. Jie laimėji atkarpą 11:2 ir vėl nutolo dviženkliu atstumu (59:48). Tokiu rezultatu ir baigėsi trečiasis šių rungtynių ketvirtis.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliais Luko Dimavičiaus, Eimanto Daunoros ir Šarūno Kryžiaus dvitaškiais, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 18 taškų (66:48). Marius Markevičius pataikė iš toli, o Saulius Klimkevičius pridėjo dvitaškį ir skirtumas „aptirpo“ iki 13 taškų (66:53). “Eltecha” nusprendė sudėlioti visus taškus ant „i“ ir surengė dar vieną spurtą 9:2 bei padidino atotrūkį iki 20 taškų (75:55). Likusi kėlinio dalis priklausė praktiškai vienam žaidėjui – Sauliui Klimkevičiui. Žaidėjas per likusias minutes iš 12 komandos pelnytų taškų įmetė 8, o „Eltecha“ atsakė trimis taškais (78:67). Tokiu rezultatu ir baigėsi varžybos. Šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė šešąją pergalę.

Po rungtynių „Hidraulinių Sistemų“ vyriausiasis treneris Vitalijus Kirilovas neatrodė labai nusiminęs, bet priešingai. Kartu su komanda atrodė, jog bando užsikrėsti Kalėdine nuotaika, bei sveikino komandos narį Povilą Čižauską įteikdamas jam dovanėlę už „metų sugrįžimą“.

„Eltechos“ ekipos strategas Romas Plytnikas dalindamasis mintimis buvo lakoniškas: „Iš pradžių nelabai sekėsi pataikyti. Varžybos nieko daug nelėmė, bei gavosi nelabai gražios. Varžovų ekipa atrodė normaliai. Tol kol sekėsi jiems pataikyti iš toli, tol mes atsilikinėjome. Vėliau jų taiklumas suprastėjo ir laimėjome“.

„Eltechos“ ekipoje išsiskyrė Marius Dimša 20 taškų (11 atk. kam., 11 išpr. praž), Lukas Dimavičius 19 taškų (11 atk. kam), Eimantas Daunora 12 taškų.

„Hidraulinių Sistemų“ ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Tomas Gudaitis 16 taškų, Tadas Vasiliauskas 13 taškų (10 atk. kam), Saulius Klimkevičius 10 taškų.

"Eltecha" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)"Dumblas" svečiuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:05 val.)"Eltecha" ketvirtajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:37 val.)"ARV“ iškovojo sunkią pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 23:35 val.)"Eltecha" neturėjo vargo su "Kauno SRC" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:10 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Puikiai žaidusi "Kauno Artmedia" komanda iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 22:13 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė jaunuosius saboniukus (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)"Eltecha" sunkioje kovoje palaužė "Dumblo" ekipą (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)"Elektromontuotojas" rimčiau pasipriešino tik vieną kėlinį (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 00:09 val.)