AKS PROJEKTAI & ARGENSTA vs AGAVA & ASS E+H (61:75)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Dar viena "Agavos & ASS E + H" pergalė

2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 17:56 val., peržiūros: 3812

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko "AKS projektų & Argenstos" (šeimininkai) ir "Agavos & ASS E + H" (svečiai) komandos. Pirmoje rungtynių dalyje svečiai įgijo pakankamai didelį skirtumą ir jo pakako, kad "Agavos & ASS E + H" ekipa iškovotų pergalę rezultatu 75:61 (20:11; 24:10; 14:21; 17:19).

Nors pirmąjį ginčo kamuolį atkovojo "AKS projektų & Argenstos" krepšininkai, tačiau pirmuosius 4-is taškus pelnė "Agava & ASS E + H". Visgi prie to svečiai nesustojo ir gana greitai įgijo jau dviženklį pranašumą (14:3), kurį iki ketvirčio pabaigos šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti (11:20).

Antrojo kėlinio pradžioje agaviečiai spurtavo 9:0 ir gerokai nutolo nuo varžovų (29:11). Nors po to "AKS projektai & Argensta" pataikė dvitaškį, bet "Agava & ASS E + H" net neketino sustoti ir pelnė dar 8-is taškus be atsako, o skirtumas tarp ekipų išaugo iki 24-ių taškų (37:13). Vėliau žaidimas išsilygino, o iki didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko truputį sumažinti atsilikimą (21:44).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o skirtumas tarp komandų buvo apie 20-mt taškų. Tačiau ketvirtį "AKS projektai & Argensta" užbaigė spurtu 10:3, po kurio skirtumas sumažėjo iki 16-os taškų (42:58) ir tuo pačiu atgijo šiokia tokia intrigos galimybė.

Ketvirtajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienai iš jų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme, t.y. vieniems skirtumą padidinti, o kitiems jį sumažinti. Nors ketvirtį laimėjo "AKS projektų & Argenstos" komanda (19:17), tačiau pergalę rezultatu 75:61 šventė "Agava & ASS E + H".

Nugalėtojus į pergalę vedė A.Sutkus (26 taškai), T.Tkačiovas (17 taškų, 10 atk. kam.), T.Gaurilčikas (14 taškų) ir A.Vanagas (10 taškų).

"AKS projektų & Argenstos" komandoje pastebimiausi buvo E.Vaitkevičius (17 taškų), K.Šulnius (12 taškų), Ž.Gasiūnas (11 taškų) ir K.Gudauskas (10 taškų, 12 atk. kam.).

Pakalbintas "Agavos & ASS E + H" treneris V.Žabas apie savo auklėtinius sakė, kad rungtynių pradžioje komandai įgijus nemažą skirtumą žaidėjai atsipalaidavo ir pradėjo žaisti asmeniškai, o varžovai stratego niekuo nenustebino.

"Agava & ASS E+H" komanda pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)Blankus "Agavos & ASS E+H" žaidimas privedė juos prie gėdingo pralaimėjimo (2010 vasario 19 d., penktadienis, 22:46 val.)Naujuosius metus "AGAVA & ASS E+H" pradėjo pergalingai (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 20:25 val.)Sudėtinga "AKS Projektų & Argenstos" pergalė (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 18:06 val.)"Agava & ASS E+H" reguliarujį sezoną užbaigė pergale (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:49 val.)"E-Start Club" po akaklios kovos nugalėjo "Agava & ASS E+H" komandą (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 23:19 val.)Gana sunki "AKS projektai & Argensta" pergalė (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 17:31 val.)