ECCUA & FURNIKA vs AGAVA & ASS E+H (80:91)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 04 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Naujuosius metus "AGAVA & ASS E+H" pradėjo pergalingai

2010 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 4649
Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių lygoje" savo jėgas išbandė "ECCUA & FURNIKA" ir " AGAVA & ASS E+H". Kovingai nusiteikę svečiai dominavo visų rungtynių metu ir pergalės iš savo rankų nepaleido bei nugalėjo varžovus 11 taškų skirtumu 80:91.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų iš eilės sėkmingų atakų, kurias užbaigė Ričardas Brovka ir Lukas Dimavičius (4:0). Pirmasis svečių ekipos taškų sąskaitą atidarė Almantas Sutkus. Daugiausiai Dariaus Baltrušaičio ir Luko Dimavičiaus pastangų dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 7 taškų (11:4). „AGAVA & ASS E+H“ komandai Audrius Šalaševičius ir Almantas Sutkus kartu pelnė 5 taškus ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 2 taškų (11:9). Varžybų pirmasis ketvirtis ir toliau vyko taškas į tašką. Galiausiai „toliašaudės artilerijos“ dėka „AGAVA & ASS E+H“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (15:15). Po antrojo taiklaus tolimo Tado Gaurilčiko tritaškio svečiai išsiveržė į priekį jau 4 taškų skirtumu (16:20). Per likusį kėlinio laiką „ECCUA & FURNIKA“ sugebėjo pelnyti 4 taškus, o „AGAVA & ASS E+H“ atsakė dviem. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai priekyje rezultatu (20:22).

Antrojo kėlinio pradžia geriau susiklostė “AGAVA & ASS E+H”. Jie kėlinio pradžią laimėjo 4:9 bei atitrūko nuo varžovų 7 taškų skirtumu (24:31). Vėliau žaidimas vėl išsilygino ir nė viena iš ekipų nesugebėjo labiau primesti savojo žaidimo varžovams. Kėlinukui artėjant į pabaigą abiejų komandų žaidėjai vis dažniau stojo prie baudų metimo linijos, tačiau iš to didesnės naudos nepavyko išpešti nė vienai ekipai. Antrasis ketvirtis baigėsi svečiams turint 7 taškų persvarą (39:46).

Trečiojo kėlinuko pradžioje „ECCUA & FURNIKA“ surengė varžovų krepšio šturmą. Po aštuonių Luko Dimavičiaus bei dviejų Dariaus Baltrušaičio taškų rezultatas tapo lygus (49:49). Svečiai galėjo kiek pataisyti situaciją, tačiau ne visi jų baudų metimai buvo tikslūs ir skirtumas tarp komandų išaugo tik iki 5 taškų. Greitai ta persvara aptirpo iki minimumo (55:56). Visgi, kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė „AGAVA & ASS E+H“ komandai. Marijaus Dimšos ir Tado Gaurilčiko pastangų dėka svečiai laimėjo atkarpą 2:11 bei padidino savo atotrukį iki 10 taškų (57:67). Taip ir baigėsi trečiasis kėlinukas.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje Tomas Tkočiovas pataikė iš toli, o jo komandos draugas Almantas Sutkus pridėjo du taškus bei padidino savo komandos pranašumą iki 15 taškų (57:72). „ECCUA & FURNIKA“ komandos vyrai bandė gelbėti savo ekipos skęstantį laivą tolimais metimais, tačiau ne visi jie buvo tikslūs, o pataikius svečiai atsakydavo tokiu pat sėkmingu bandymu. Paskutinysis ketvirtis ir toliau vyko taškas į tašką, o „AGAVA & ASS E+H“ ramiai žaisdama išsaugojo sau susikrautą persvarą bei pelnytai nugalėjo rezultatu (80:91).

Po rungtynių kalbintas „ECCUA & FURNIKA“ komandos kapitonas Rytis Ramanauskas sakė: „Šiandien neužteko sėkmės, jėgų. Gal po švenčių buvome nepasiruošę. Varžovai paliko gerą įspūdį, sužaidė tvarkingai“.

Nugalėtojų treneris Vacys Žabas po rungtynių kalbėjo: „Labai nemalonu, kad varžovų žaidėjas pačioje rungtynių pabaigoje patyrė traumą. Kalbant apie rungtynes – smagu metus pradėti pergale. Varžovai buvo aukšti, tačiau kartais jiems pritrūkdavo mobilumo. Tiesiog pavyko mums primesti savo žaidimą, musų komandos „mažiukai“ žaidėjai padarė savo darbą“.

„ECCUA & FURNIKA“ ekipoje išsiskyrė Ričardas Brovka 22 taškai, Lukas Dimavičius 17 taškų (11 atk. kam), Darius Baltrušaitis 16 taškų (17 atk. kam), Rytis Ramanauskas 15 taškų.

„AGAVA & ASS E+H“ komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Tadas Gaurilčikas 25 taškai (10 atk. kam), Almantas Sutkus 21 taškas, Audrius Šalaševičius 15 taškų, Marijus Dimša 13 taškų (13 atk. kam).

Dar viena "Agavos & ASS E + H" pergalė (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:56 val.)"Agava & ASS E+H" komanda pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Agava & ASS E+H" reguliarujį sezoną užbaigė pergale (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Celsis & LTC" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)"E-Start Club" po akaklios kovos nugalėjo "Agava & ASS E+H" komandą (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Agava & ASS E+H" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "S Logistikos" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 23:19 val.)Blankus "Agavos & ASS E+H" žaidimas privedė juos prie gėdingo pralaimėjimo (2010 vasario 19 d., penktadienis, 22:46 val.)"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)